Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pasha100

Telewizor 3D do 3500 zl

Polecane posty

TV będzie służyć do ogladania tv i do grania na (xbox360 ,PC)

*Sygnału pod jaki będzie podłączony TV

- z kablówki analogowy

*Nie jest ważne, ile zużywasz prądu.

*Nie mam odtwarzacz Blu-ray .

*Pokój 3m\4m

PS

Jakie są zalety, wady Tv 3D ,czy to tylko bajer , może lepiej kupić za 3500 Tv LED ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie są zalety, wady Tv 3D ,czy to tylko bajer , może lepiej kupić za 3500 Tv LED ?

Hm, nie wiem, czy jest sens inwestować w 3DTV jeżeli nie masz Blu-Ray 3D. Moje zdanie jest takie, że 3D to na razie drogi bajer. Żeby się na poważnie w to bawić, musisz kupić dobry telewizor z 3D (oczywiście z dwóch telewizorów w tej samej cenie, z których jeden jest 3D, a drugi zwykły HDTV, lepszy pod względem zwykłego obrazu będzie ten bez 3D - żeby mieć trójwymiarowy obraz i świetną jakość, trzeba dopłacić), odtwarzacz BD obsługujący 3D, filmy, których jest na razie niewiele i nie zachęcają ceną, a do tego dodatkowe okularki, jeśli w domu mieszka ktoś poza Tobą. Wiem, że od czasu do czasu w platformach cyfrowych pojawiają się jakieś pojedyncze programy w 3D (np. mecze), ale to póki co też rzadkość. Tak że obawiam się, że skończyłoby się to tak, że z tego trójwymiaru korzystałbyś sporadycznie.

Na Twoim miejscu bym przemyślał, czy tego 3D potrzebujesz. Nie mówię, że na pewno nie - po prostu na spokojnie oceń, czy faktycznie będziesz z tego regularnie korzystał. Być może lepiej zaoszczędzić i kupić tańszy TV 2D albo TV 2D w tej samej cenie, ale lepszej klasy niż 3D, który byś za tę kwotę dostał.

Ja niedawno kupowałem telewizor i zdecydowałem się na zwykłą (czyt. bez 3D) plazmę Panasonica (G20), cena nieco ponad 3000 zł. Z tym że to było trzy miesiące temu, ceny mogły się do tej pory trochę zmienić, pojawić się nowe modele itd. Tak czy inaczej, ten TV mogę Ci z czystym sercem polecić: jakość jest rewelacyjna (HD olśniewa, ale na tym modelu również filmy w SD, np. z DVD, wyglądają bardzo ładnie), TV ma sporo nowoczesnych dodatków w stylu dostępu do YouTube, Iplexa, Ipli, odtwarza DivXy z pendrive'a no i (jak to na plazmie) nie ma problemów z kątami, smużeniem itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

McR dzieki

Do nowych technologi jeden krok, lecz nie zawsze kasy wystarcza .

Zamówiłem Panasonica TX-P42GT20E + okulary ( 1 okulary) za 3300 :ohmy: będę zbierał na 2 pare,mnie pzeraza tylko ze to plazma i jej awaryjnosc .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...