Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Azuranski

Limit czasu na youtubie

Polecane posty

A więc tego. Jakiś czas temu został zniesiony limit długości filmów na YT dla wszystkich użytkowników. Pierwszy filmik wrzuciłem już po tym zdarzeniu - a mogę wrzucać tylko te do 15 minut. Teraz mam ich 8, żaden nie łamie praw autorskich (w jednym występują tylko "treści audiowizualne" należące do Sanoma NL, ale jest napisane też że "Nie jest wymagane żadne działanie. Film jest nadal dostępny na całym świecie. W niektórych sytuacjach obok filmu mogą być wyświetlane reklamy." więc to na pewno nie jest z tego powodu.

Jakieś rozwiązanie, anyone? Potrzebny jakiś mail do supportu? Limit zostanie zdjęty jak już zuploaduję odpowiednią ilość materiałów? Proszę o odpowiedzi.

A, i czy to dobre miejsce na ten temat? Szczerze powiedziawszy to tylko ten dział wydawał się sensowny...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając wypowiedzi użytkowników na różnych forach wychodzi na to, że ta funkcja jest włączana zwyczajnie losowym użytkownikom. Raczej musisz poczekać aż tafi na Ciebie.

Ja też czekałem kilka tygodni, aż w końcu ni stąd ni zowąd się okazało że mogę wysyłać długe filmiki (a nie używałem konta przez ten czas).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...