Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ProxXx

Telewizor LCD pod komputer

Polecane posty

Witam, na poczatek powiem ze kiedys nie mialem z tym zadnego problemu, telewizor pod komputerem dzialal bez zarzutu. Jednak po robionym przeze mnie kilka miesiecy temu formacie zaczely sie komplikacje. Po podlaczeniu telewizora komputer wykrywal go jako glowny monitor i wszystko mialem na odwrot. A co ciekawe po zmianie ustawienia monitora na glowny monitor obydwa obrazy robily sie czarne, i dopiero po odlaczeniu telewizora moglem to zmienic. Wczoraj jednak znalazlem sposob by to naprawic, otworzylem komputer i wyjelem te mala bateryjke obok karty graficznej :D. Komputer stal cala noc bez wlozonej bateryjki i co ciekawe wszystkie ustawienia dzialaja, jest tylko jeden szkopul. Nie wyswietla mi sie zaden obraz na telewizorze, pisze tylko "brak sygnalu". Po sprawdzeniu kabli sterownikow itd. nic nie zadzialalo. Mam nadzieje ze pomozecie mi w tej juz kilku miesiecznej walce z telewizorem.

Widze ze nadal brak odpowiedzi ... Jeszcze troche a bede zmuszony wkleic tu cycki aby temat zostal zauwazony ...

Chcecie, to macie ... Te cycki ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...