Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bethezer

Brink

Polecane posty

Cóż, skoro przyczyniłem się do stworzenia tematu to warto by coś w nim napisać ;] Ostatnie trailery i informacje zachęcają do zapoznania się z tytułem, bo niby to kolejny FPS, ale wpakowali do niego kilka fajnych pomysłów na urozmaicenie rozgrywki. Możliwe, że sposób poruszania się nie będzie aż tak widowiskowy jak na trailerze - gdzie gość odbił się od ściany i przeskoczył nad rakietą -, ale na pewno IMO jakiś będzie ^^ Poza tym ciekawy design poziomów oraz sama otoczka, na której toczyć się będzie zabawa. Plus zapowiedź połączenia wszystkich trzech trybów w jedno doznanie :DNice.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się podoba pomysł połączenia mechaniki Enemy Territory z systemem poruszania się jakby żywcem wyjętym z Mirror's Edge. Do tego ogromne możliwości customizacji zarówno postaci, jak i broni. No i takie szczegóły, jak to, że gdy stworzymy grubasa, to będziemy mogli dzierżyć miniguna, którego nie udźwignie chudzielec, ale za to chuda postać będzie mogła zasuwać jak parkourowiec.

@up - Brink ukaże się na X360, PS3 i PC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem trailer i gra wydawała się ciekawie zapowiadać... ale na tym się skończyło. Zaczekam, aż pojawi się więcej informacji, ew. gameplay... Coś zastanawia mnie, czy przypadkiem z FPSa nie przejdzie to w akcję TPP... W końcu, jakoś te "uniki", jeśli w ogóle będą, trzeba będzie wykonywać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tą grą wręcz oczarowany już od zeszłorocznych (a może nawet to było w 2009 roku? //niedzielna edyta: tak, środek 2009 roku i było już sporo konkretnych informacji!) pierwszych zapowiedzi. Początkowo Brink miał się ukazać jesienią ubiegłego roku, ale premierę odwleczono w czasie do wiosny 2011, a teraz wiemy już konkretnie, że będzie to maj.

Co jeszcze? Czekam na Brinka jak na żadnego innego obecnie shootera! O Battlefieldzie 3 nie wiemy praktycznie nic, a najnowsza gra studia Splash Damage odpowiada mi designem świata, postaci, odświeżonym gameplayem, nie zaniedbanym aspketem rozwoju postaci i nagradzania, co jest tak ważne w sieciowych strzelankach. Duża alternatywa dla Call of Duty i Battlefielda - oby, chcę, żeby tak było i gra znalazła uznanie u graczy! Może się okazać, że pomimo dobrej jakości Brink przejdzie bez echa, wypluwam te słowa i gorąco namawiam wszystkich forumowych frag masterów to zainteresowania się tą produkcją.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TF2 (plus okazyjnie Lefty) wystarcza mi w zupełności, ale Brink mnie zainteresował - przede wszystkim tym, że robi go ekipa od Enemy Territory. ET to jedyny sieciowy shooter oprócz TF2, w który naprawdę lubiłem grać i grałem dużo. W TF2 zadania są proste - zdobądź punkt, przejmij teczkę, doprowadź wagonik do mety. W ET było kilka różnych zadań, tworzących jakiś ciąg - dojedź czołgiem do drzwi banku, wykradnij stamtąd złoto, odprowadź ciężarówkę do mety. Nie mam za bardzo pojęcia, jak będzie grało się w Brink, ale jeśli będzie demko, to sprawdzę w pierwszej kolejności, bo to może być COŚ.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... no to się lekko wygłupiłem, ale z drugiej strony... w ogóle do tej pory nie szukałem info'a o tej grze więc...

No, zapowiedź jak najbardziej miła, szczególnie, że widziałem latające uśmieszki "XP" ;P

No, taki poważniejszy ET, można by rzec... zobaczymy, zobaczymy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mariusz Saint, co z demem to nie wiem, ale otwartej bety na pewno nie będzie.

Zgadzam się w całej rozciągłości ze słowami twórców odnośnie decyzji co do niewypuszczania bety dla mas. Gracze to prawdziwe sępy i zamiast szukać błędów gry, testować jej stabilność, to szukają okazji, aby nagrać się za darmo (vide Bad Company 2), a jak dostaną betę niedopracowaną to toczą żale na wszystkie strony (vide Medal of Honor). Splash Damage wynajęło konkretny zespół testerów do zamkniętych sesji i to winno być gwarantem dobrego działania już w dniu premiery. Prawie każda sieciówka ma jakieś babole, które są następnie łatane - ja nie będę z tego powodu płakał i toczył pianę na forach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się strasznie podoba "design" - że tak się wyrażę - mordziulek bohaterów. Takie podłużne i ponure, klimatycznie to wygląda. Jeszcze, gdyby do gry dołączono narzędzia moderskie, to by było to! Styl graficzny, ów design bohaterów, ciekawy prawie le parkourowy model poruszania się, aż się prosi o zrekonstruowanie w tej grze wydarzeń z filmu "13 dzielnica" :laugh:.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.cdaction.pl/news/18069

Nowy trailer na rozruszanie zapadłego tematu czyli w jakie klasy przyjdzie nam zagrać :) W sumie standard - żołnierz/inżynier/medyk/"operator" (czyli szpieg z tym swoim przebieraniem się za innych, tylko mógłby mieć jakąś kosę a nie zakrada się od tyłu tylko po to, żeby serię z karabinu z bliska władować ;]), trochę opcji różnicowania wyglądu postaci i zadyma... która wygląda nieźle ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem że Brink zapowiada się na bardzo ciekawą grę. W końcu coś świeżego w FPSach najbardziej podoba mi się te automatyczne generowanie celów misji w czasie rzeczywistym to daje dodatkową żywotność grze bo praktycznie na jednej mapie zawsze będzie co innego do roboty, a tu raz zniszczyć jakąś zaporę a przy następnej rozgrywce eskortujemy pojazd bojowy (robota).

Na liczbę broni z tego co zauważyłem też nie będzie co narzekać bo jest ich w cholerę a jeszcze do tego dochodzi ich upiększanie w jakieś celowniczki itd. itp.

Będzie to szybka rozgrywka też przez tryb poruszania ala mirror's edge więc trzeba będzie mieć dobry refleks by ustrzelić typa :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jest jedna istotna kwestia - w Brinku bardzo istotny będzie team play, gra drużynowa. Jeżeli ktoś chce sobie tylko pofragować, to proszę - niech nie kupuje tej gry. Mechanika Brinka jest bardzo podobna do tej z Enemy Territory (zarówno oryginału, jak i Quake Wars), a wszyscy, którzy grali w którąś z części ET wiedzą, że bez współpracy i wykonywania swoich zadań po prostu nie da się wygrać. W Brinku to będzie jeszcze istotniejsze, ponieważ ma być więcej zadań pobocznych dla każdej klasy, oprócz celu głównego.

Chodzi mi o to, że niektórzy przyjdą postrzelać dla fragów, przez to będą przegrywać i zniechęcą się do gry :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ZdeniO - dobrze prawisz :]

Dlatego, pomimo tego, że jestem zainteresowany tą grą to póki co jej nie kupię, ale nie dlatego, że chcę sobie pofragować, tylko daltego, że znajomi nie bardzo mają fundusze (i ja też, prawdę mówiąc) więc sobie poczekamy ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli tą grę kupią porządni gracze którzy mają gdzieś K/D i liczy im się wykonanie zadania to nawet Polak z Niemcem tak się zgra i dogada że wygrają. A jak będą grać dzieci specjalnej troski które tylko widzą K/D i jak ich zabiją to będzie na czacie "noob", "cheater" to nikomu nie będzie się chciało w to grać i 100-120zł pójdzie w błoto. Ale jeżeli gra ma to co ET to można się spodziewać starych wyjadaczy z ET czy ET:QW jak ja :P

Najgorzej jest wybrać edycję przedpremierową bo każdy sklep ma inne dodatki.

Cenega - Doom pack

Empik - Fallout pack

Ultima - Psycho pack

gram.pl - SpecOps pack

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, ja nadal się waham, bo muszę w tym miesiącu opłacić kolekcjonerkę Wiedźmina 2 i dodatkowe sto-kilka złotych będzie na wagę złota. Z drugiej strony prawie od samego początku z niecierpliwością czekałem na Brinka i chciałbym go wreszcie przetestować. Walka z samym sobą trwa, a premiera już 10 maja :-)

Z reguły jestem samotnym graczem multi, nie mam znajomych, z którymi mógłbym grać, ale nie widzę w tym takiego problemu jak niektórzy. Jeśli rozumiesz cele gry to sobie poradzisz (w Bad Company 2 daję radę, a tam też o współpracę chodzi) - produkcja Splash Damage stawia na drobiażdżki i to jest swego rodzaju innowacja, której grzechem byłoby nie sprawdzić. Spać mi jedynie nie daje plastyczność biegania i strzelania, bo na trailerach wygląda to trochę dziwnie i niepokojąco.

Po drugie jest jeszcze jakiś tam singiel, generalnie niewiadoma, bo żaden trailer mocno go nie wyeksponował. Jeśli nie będzie wykonany tragicznie to z przyjemnością go zaliczę.

Strasznie podoba mi się design jednostek, ale to tak na marginesie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że to będzie połączenie Mirror's Edge i Borderlands, lecz troszkę się pomyliłem.Po tym jak zobaczyłem pierwszy gameplay trochę już sobie odpuszczam ten tytuł.Myślałem że będzie fajniej, ale nie wykluczone że u któregoś znajomego zagram :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema ja mam taki pomysł żeby założyć klan forumowiczów cdaction. Moglibyśmy się umawiać na wspólne rozgrywki zdobyć jakiś czat głosowy jeśli nie będzie go w grze i razem grać. Co wy na to?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...