Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Eggzor

Nowa klawiatura

Polecane posty

Omega casopedia / Art Iluminator

109zł

To jest jedna kalwiatura, ale firma się zmieniała czy coś, była kiedyś w CDA recka.

Podświetlenie regulowane "Kółkiem" niebieskie i czerwone, świecą się klawisze. Niski skok klawiszy, wytrzymała. Jedyny minus- spacja. Cięszko wchodzi i potrafi się zaciąć. Do pisania +3 do gier -5 na nocne sesje 6!

PS Dostępna jest też wersja z jednokolorowym podświetleniem (białe) ale z klapką która otwarta robi za podstawkę pod nadgarstki a zamknięta ochrania klawisze przed zakurzeniem. 10zł droższa

W tańszej są dodatkowe klawisze (rząd nad F-ami) multimedialne np. włączenie domyślnego odtwarzacza muzyki. Niestety nie są programowalne.

Wydaje mi się troszkę za droga.

W droższej są "zgrupowane" ale nie są zasłaniane klapką.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Microsoft Sidewinder x6 - najlepsza klawiatura dla gracza w cenie ~200 zł. Ma analogową regulację głośności i podświetlenia (jeśli nie zależy Ci na tych dwóch rzeczach, możesz równie dobrze wziąć Sidewindera x4, tam są, jeśli się nie mylę, 3 poziomy podświetlania), rozbudowaną makrę, kilka klawiszy multimedialnych. Jej wadą jest przedłużona spacja (brak klawisza Windows po prawej stronie), ale do tego da się przyzwyczaić po paru dniach użytkowania. Sam posiadam Sidewindera x6 i jestem z niego bardzo zadowolony, wygodnie się pisze, wygodnie się gra - polecam.

Microsoft Sidewinder X6

Microsoft Sidewinder x4

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Microsoft Sidewinder x6 - najlepsza klawiatura dla gracza w cenie ~200 zł. Ma analogową regulację głośności i podświetlenia (jeśli nie zależy Ci na tych dwóch rzeczach, możesz równie dobrze wziąć Sidewindera x4, tam są, jeśli się nie mylę, 3 poziomy podświetlania), rozbudowaną makrę, kilka klawiszy multimedialnych. Jej wadą jest przedłużona spacja (brak klawisza Windows po prawej stronie), ale do tego da się przyzwyczaić po paru dniach użytkowania. Sam posiadam Sidewindera x6 i jestem z niego bardzo zadowolony, wygodnie się pisze, wygodnie się gra - polecam.

Microsoft Sidewinder X6

Microsoft Sidewinder x4

To moja klawiaturka przegrała :dobani: gdybym wiedzał o tym Microsoft Sidewinder x6 to był dokonał innego zakupu. Ale to było już dawno temu. Teraz planuje kupić Razer onza Tournament- Był w ostatnim CDA. Może słyszeliście o nim? (o padzie nie o CDA) (i nie chce zbaczać z tematu-to tak na marginesie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jadam nad klawiaturą, więc nie wiem, jak jest z tymi okruszkami, ale brudzić, to brudzą się części tylko obok bloku ze strzałkami i numerycznego, które są pokryte jakimś plastikiem, czy czymś takim, ale to nie przeszkadza raczej w normalnym użytkowaniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po ~dwóch/trzech tygodniach użytkowania nie natrafiłem na żadne problemy z tą klawiaturą. Bezproblemowa instalacja oprogramowania, podłączyłem i działa, przynajmniej na razie ;) Na początku ciężko przyzwyczaić się do tego, że nie ma klawisza Windowsa po prawej stronie i przez to jest wydłużona spacja, ale po tych dwóch tygodniach ja piszę już bez najmniejszych problemów. Jeśli nie są potrzebne Ci bajery w postaci odłączanego bloku numerycznego (może być przypięty z prawej i lewej strony, jak wolisz), analogowej regulacji głośności i podświetlenia, możesz zainteresować się tańszym o ~60 zł Sidewinderem x4. Po trzech tygodniach użytkowania Sidewinder x6 jest klawiaturą godną ze wszech miar polecenia i wartą 207 zł, jakie wydałem na nią w Komputroniku :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A takie pytanko mam odnosnie klawiszy do makr. Czy da sie ten jeden z tych dodatkowych klawiszy zapisac jako na przykład litere Z, aby w grze pokroju cod4 dana opcje przypisac na ten klawisz? (tak jakby zdublowac jakis klawisz)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...