Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Przecieki do CD-Action numer 03/2011

Polecane posty

Czas na przecieki do marcowego numeru CD-Action

Przeciek mieszany. Obrazkowo-tekstowy.

(post-13-1297158147_thumb.jpg + 201009.jpg) ???????? (post-13-1297158213_thumb.jpg + 188)

W odpowiedzi nie strzelamy, ale podajemy co konkretnie mówi podpowiedź i jak z niej dojść do tytułu odgadywanego pełniaka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, można spróbować ^^ Pierwszy obrazek to oczywiście agent 47, zabójca pod krawatem. Możliwe, że sugeruje iż bohater gry sam para się tą dosyć brudną profesją. Bądź też jest łowcą... a czego? To mówi obrazek numer dwa, okładka z Dragon Age 2. To "????????" wklepane w Google dało słowo ANALOGY... czyli... analogia do łowcy/zabójcy smoków? Niestety, nie mam pomysłu czymże jest przedmiot na ostatnim obrazku, ale na razie nasuwa mi się myśl z tytułem Divinity II: Ego Dragonis. Jeżeli dobrze kojarzę to tam był motyw z polowaniem na smoki :=)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

???????? znaczy odsetki

Hitman- gra brutalna

Numer wrzesniowy- gra mogła wyjść we wrześniu

Kierownica- Gra wyścigowa

Na myśl przychodzi mi Carmageddon 2: Carpocalypse Now

To raczej wykrywacz metalu nie kierownica

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy człon to Hitman i CDA w którym była kolekcja Hitmana, więc stawiam że w tym numerze też będzie antologia danej gry. Potem greckie słowo związane również z antologią. Dalej mamy urządzenie które jak google podpowiada nazywa się Garrett (http://www.metalaposhuk.ru/garrett/) podobnie jak bohater gry Thief, więc stawiam że w nmerze 03 pojawi się właśnie Thief: Antologia.. nie wiem tylko o co chodzi z numerem 188 :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I prawidłowy tok rozumowania.

We wrześniowym numerze daliśmy trylogię Hitmana, w następnym numerze (188) damy analogicznie antologię Thiefa gdzie bohaterem jest Garrett.

Czyli prawidłowa odpowiedź to:

Thief: Antologia PL

Dodatkowo na krążku trochę modów do tych gier.

Kolejny (nie ostatni) przeciek jutro o porze bliżej nieokreślonej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mam racje to będzie bardzo fajny numer... A gra to "Plants vs zombies" ? Te fasolki to może byś roślina, Homer z mózgiem jako zombie i ten nagrobek to samo sugeruje.. Jak nie to będzie to jakaś inna gra z zombiakami.. Ale jednak daje na tą ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze to chyba jakieś ziarno czy coś, drugi to zależy jak patrzeć, ale jest to rentgen mózgu Homera Simpsona (no zapewne Homera) a trzecie to wydaje mi się, że granit...

Chyba połączeniem będzie słowo ziarnistość.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm

Na pierwszym obrazku jest czarny groch, drugi przedstawia Homera lub mały mózg(w grze może występować humor lub jakieś zagadki logiczne? na trzecim widnieje kamień a na nim jakieś niewidoczne napisy. Ja stawiam, że to będzie jakaś gra logiczna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość eldragon93

Drugi obrazek pokazuje, jeśli mnie pamięć nie myli, Homera Simpsona, czy jakoś tak... Ma mały mózg... Kamień milowy... To czarne to może kawa... Kurde, nic mi nie przychodzi do głowy... Plants vs. Zombies?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...