Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

groch111

Rozwiązany: Słuchawki do Sony Walkman-S544 - max 140 zł

Polecane posty

Jak w temacie - potrzebuję dobrych słuchawek do odtwarzacza Sony S544...

Nie wiem, co mogę powiedzieć o graniu sprzętu, bo się na tym nie znam, ale mam kumpla, który dobrze ustawia korektor :)

Słuchawek używam głównie podczas dojazdów do szkoły i na przerwach, więc najlepsze chyba będą dokanałowe :)

Mogę na nie wydać maksymalnie 140 zł

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jeszcze jakie granie preferujesz. Ciepłe - dużo basu, Neutralne - równowaga czy Zimne - głownie średnie i wysokie pasmo przenoszenia.

Wszystko zależy jakie preferujesz.

Tutaj parę linków do słuchawek, które ja bym Ci polecał i wszystko zamknie się w granicach 100 zł. :)

- Creative Zen Aurvana raczej NATURALNE (Słuchawki z genialnym wokalem) Recenzja

- Soundmagic PL30 ZIMNE Z NATURALNYM Recenzja

- SoundMAGIC PL11 CIEPLEJSZE ale bez przesady Recenzja

- SoundMAGIC PL21 CIEPŁE Recenzja

-

Lecz musisz pamiętać, że wszystko zależy na jakim urządzeniu muzyka jest odtwarzana (wiadomo, ze żadne MP3 nie zagra tak jak amplituner), ważne jest również to, że słuchawki się "wygrzewają" czyli dopiero po iluś-tam godzinach uzyskują dźwięk taki jaki maja mieć. Trwa to od parudziesięciu do nawet ponad 1000 h grania (ale nie bój się taki czas wygrzewania mają te słuchawki audiofilskie :P) Także nie przestrasz się jeśli jednego dnia twoje nowe słuchawki będą gwizdać jak cholera a drugiego będą walić basem jakby koło ciebie wybuchały petardy.

Na sam koniec dodam też ciekawostkę a tą ciekawostką są słuchawki Creative aurvana live (Recenzja) . Nauszne (UWAGA nie wokółuszne!!) Konstrukcja zamknięta (izolacja od otoczenia), grają świetnie nie dostaniesz nic lepszego w przedziale do 200 zł. One same kosztują około 170-190 zł. Ale naprawdę najlepszy stosunek jakość/cena. Z czystym sumieniem polecam. Już dwóch moich kumpli udało mi się namówić i naprawdę nie żałują.

Jeśli co jest dla ciebie niezrozumiałe to pisz chętnie Ci wytłumaczę lub wyżej wymienione słuchawki Ci nie pasują to chętnie podam jakieś inne.

P.S. Słuchawki SounMagic zakupisz w tym sklepie :)

P.P.S. Recenzje nie są mojego autorstwa.

Mam nadzieję, że chociaż troszkę pomogłem :)

POZDRAWIAM!!! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm Sennheiser... Sam jestem posiadaczem słuchawek HD 555. Lecz ich cena to około 300 zł. Dźwięk dobry lecz nie bardzo dobry. Za to wygoda mmm cud miód :P Jeżeli tak bardzo zależy Ci na Senkach to obił mi się o uszy model Sennheiser CX 300. Wszystko zależy od Ciebie i twoich preferencji. Jeśli ktoś z Twoich znajomych ma słuchawki douszne, które zmieściłyby się w granicy twojego budżetu. To najlepiej idź i sprawdź jak zgrają się z Twoim odtwarzaczem. Lecz mnie dziwi dlaczego Ciebie dziwi, że nie ma tu Senków?? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamienniki nie rozumieć przez podróbki. Nie róbmy też chłopakowi wody z mózgu. To co dla Nas jest świetne Jemu może nie podpaść do gustu. Dlatego o wyborze słuchawek powinien zadecydować tylko On. Naszymi opisami może się tylko sugerować :) To taka moja malutka sugestia :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem pewnie są jakieś różnice w konstrukcji i zapewne w dźwięku. Zapytaj swojego kolegę może On będzie wiedział :P Ja od siebie dodam tyle, że niektóre modele SoundMagic'ów grają lepiej od tych Senków. Nie jest to mój komentarz lecz wielu ludzi na forach muzycznych. Poczytaj, poszukaj, POSŁUCHAJ a dowiesz się co będzie dla Ciebie najlepsze :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dochodzę do wrażenia, że chcę słuchawki naturalne :)

Chyba jednak będą to SoundMagic'i PL30, bo nie są drogie, a nawet jeśli te droższe są lepsze, to ja, nie będąc audiofilem, nie poczuję różnicy :)

Myślicie, że dałoby radę, żebym znalazł je w jakimś sklepie w Łodzi? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm z tym mogą być problemy. Musiałbyś się zorientować czy w okolicy nie ma żadnego sklepu muzycznego. Jeśli nic nie znajdziesz to pozostaje jedynie wysyłka pocztowa :) Swoją drogą dobry wybór z tymi PL-ami 30 sam zastanawiam się na ich kupnem bo naprawdę są godne uwagi! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz o takim typowo muzycznym? Z wzmacniaczami i dobrymi wieżami? :)

Dokładnie tak jak mówisz :)

Co do sklepów jakie podałeś to nie mam pojęcia bo bynajmniej w takich zakupów nie robię :P Musisz poszukać opinii w necie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze dobry sklep to taki w którym ceny nie są wysokie ani za niskie (ryzyko sprzętu z "odzysku"). Najważniejsze to to, żebyś mógł obejrzeć sprzęt na miejscu i gdzie jest fachowa obsługa :) Ja kupuje głównie w dużych sklepach tj. Saturn, MM, Komputronik. Czasami też na Allegro ale tylko od ludzi z mojej okolicy. Nie ma ryzyka oszustwa bo sprzęt odbieram osobiście :) I w razie czego sam idziesz po pieniążki :P Z tego co wyczytałem w internecie dobry sklep z akcesoriami muzycznymi jeśli już musi być w Łodzi to, to nie mam pojęcia :P Ale jeśli może być internetowy to audiomagic oraz MP3Store :) Ładne ceny dobry asortyment (nowy sprzęt) oraz szybka wysyłka ! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SoundMagic raczej nie. Ale Sennheisery tak Creativy też. Ale SoundMagic raczej tylko na neie i w nielicznych sklepach ze słuchawkami :) Ogółem SoundMagic to mało znana firma ale swoimi świetnymi słuchawkami zaczyna mocno zaznaczać swoją wysoką pozycję w produkowaniu tego rodzaju sprzętu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SoundMagic raczej nie. Ale Sennheisery tak Creativy też. Ale SoundMagic raczej tylko na neie i w nielicznych sklepach ze słuchawkami :) Ogółem SoundMagic to mało znana firma ale swoimi świetnymi słuchawkami zaczyna mocno zaznaczać swoją wysoką pozycję w produkowaniu tego rodzaju sprzętu :)

Poprawka. SoundMagic ostatnio zaczął pojawiać się w Empikach.

Poza tym Mp3Store ma oddział w Łodzi, możesz się do niech przejść... :)

PS: Soundmagic PL11 grają przede wszystkim inaczej - IIRC są mocno basowe...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawka. SoundMagic ostatnio zaczął pojawiać się w Empikach.

O kurcze tego nie wiedziałem :P W najbliższym czasie przejdę się i zobaczę jakie są ceny :)

Poza tym Mp3Store ma oddział w Łodzi, możesz się do niech przejść... :)

Tego też nie wiedziałem :D

Co do brzmienia pl11 to ogólnie dźwięk jest lepszy bardziej szczegółowy (zdanie ludzi, którzy się na tym znają i porównywali te słuchawki :) )

Ogólnie polecał bym Ci wybrać coś innego od tych Senków bo szczerze niezbyt warte są swej ceny :P Możliwe, że się mylę ale to nie tylko moje zdanie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...