Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smok

WPA klucz gdzie

Polecane posty

Mam internet z vectry i modem posiada dodatkowo połączenie wifi. Problem w tym że nie wiem jaki jest WPA klucz. Gdzie jest to zapisane?? Wiem powiecie że na dokumencie ale sprawdzałem i pisze ze jest błędny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się na niego zalogować?? Bo wpisując swój ip w przeglądarce nie wyświetla się nic. Kiedyś wifi działało, chyba wpisywałem wtedy kod z pudełka routera a teraz żąda wep klucza. Nie wiem co jest nie tak. Może dlatego ze na kompie mam ustawioną sieć publiczną a nie domową??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak to zrobić ??

Konsola PSP wyłapuje sieć ale laptop mojej siostry nie, dlaczego nie widzi, no ja jak znalezdzi ten klucz bo kurde nie mam pojęcia jak ustawić ten router, poza tym on się nawet nie resetuje, jak naciskam reset powinny się światełka wyłączyć i od nowa załączyć a tutaj nic się nie dzieje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra udało mi się wejść w router i zmienić WEP. Teraz już działa, ale jeszcze pytanko dlaczego na laptopie nie widać internetu ?? Na konsolce łącz się bez przeszkód a tam nie widać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak próbowałem ale laptop dalej nie widzi sieci chociaż jest blisko routera. Nie wiem co jeszcze można zrobić, niezbyt się znam na tym i nie, może trzeba włączyć kartę sieciową w laptopie ale chyba nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...