Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jarekg

Przycinanie się gier na mocnym kompie

Polecane posty

Gram aktualnie w Company of Heroses na lini frontu i mam tak koło 50 fps, ale czuć że gra się przycina szczególnie na cutscenkach. Wcześniej grałem w cod black ops i pozmieniałem jakieś opcje w Catalyst Control Center żeby Black Ops chodził dobrze(na początku przed zmianą opcji miałem 5 fps po zmianach dało się grać). Teraz ustawiłem ustawienia domyślne w CCC żeby pograć w coh, a mi gra zaczęła się przycinać. Wcześniej gra chodziła mi bez problemu. Co zrobić żeby się nie przycinało?

Mój komp:

Core 2 duo e 6550 2.33ghz@2.9 ghz

2gb ram

radek 4770

Win xp

Pomyliłem działy, proszę przenieść temat do odpowiedniego działu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariwydra - to nie jest kwestia ustawień, na max detale i na mini tak samo chodzi jest koło 60 fps i cały czas tak przycina.

voodoo1907 - przeinstalowywałem ccc i nic nie dało. Zasilacz to coolermaster 430 W.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość teofi7

Zasilacz zły nie jest ale górnolotny też nie. Może podkręciłeś procesor tak że jest niestabilny? Puść go na standardowych zegarach i zobacz czy to coś da... I daj dokładniejszy konfig.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem podobneproblemy na nowym lapku i pomogly po prostu patche do tych konkretnych gier (komp jest naprawde mocny, a ciely niemilosiernie). Zainstaluj sobie 3dmarka i sprawdz ile pktow Ci przyznaje i czy przycina, warto zrobic taki test. Mozesz do tego jeszcze sprawdzic temperatury w swoim kompie :). Pozdro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te dyski są słynne ze sporej awaryjności (dlatego często nazywa się je Death Starami), ale w tym przypadku jednak dysk wygląda ok.

Przeprowadź w OCCT testy CPU:OCCT oraz GPU:OCCT i wrzuć na forum wygenerowane na końcu wykresy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, karta graficzna i procek nie zgłaszają błędów. Na wykresach z OCCT widać, że napięcie na linii +12V zachowuje się dziwnie. Należy je dokładnie sprawdzić miernikiem, bo tu może być problem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...