Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rapiid

Rozwiązany: R.A.T 7 i zablokowany kursor.

Polecane posty

Co tu duzo mowic, wieczorem gralem wylaczam komputer - rano siadam do kompa i nic... kursor ruszyc sie za chiny niechce mimo ze klawisze dzialaja.

Model myszki to Saitek R.A.T 7 jak w tytule sprawdzalem inne myszki dzialaja bez problemu,probowalem przeinstalowac sterowniki itd. wywalalem z tempow co zostalo ale dalej nic, moge dodac tyle ze jak sie upre i kilka razy z rzedu resne kompa i troche poklikam to zaczyna dzialac (kursor).

Probowalem podpinac mysz to innych portow ale nic to nie daje ciagle ta sama bajka.

Sprawdzalem tez sposoby z przyspieszeniem sprzetowym ale nic to nie daje.

W trybie awaryjnym mysz dalej nie dziala.

Czytalem gdzies ze to moze byc wina karty graficznej co wydaje mi sie raczej malo prawdopodobne ale moge sie mylic ;)

Posiadam Nvidia GeForce 9800 GTX+ ze sterownikami 266.58.

Z Gory dzieki i jak potrzebne jakies info to pisac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to może zabrzmieć głupio, ale jaką masz podkładkę? Na innych powierzchniach też mysz tak szaleje?

Normalnie gralem na drewnie (Biurko) ale 5 dni temu kupilem podkladke od Razera - Goliathus pozatym tak samo jest na kazdej powierzchni :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczytałem gdzieś sposób, aczkolwiek nie wiem jak skuteczny.

Wciśnij obydwa przyciski (lewy i prawy) myszki i trzymaj przez co najmniej 20 sekund.

Podobno myszka wtedy się rekalibruje, ale nie miałem okazji tego sprawdzić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczytałem gdzieś sposób, aczkolwiek nie wiem jak skuteczny.

Wciśnij obydwa przyciski (lewy i prawy) myszki i trzymaj przez co najmniej 20 sekund.

Podobno myszka wtedy się rekalibruje, ale nie miałem okazji tego sprawdzić.

Jestes wielki,sposob zadzialal :)

Jedyny minus to to ze po wlaczeniu ponownie komputera musze kliknac klawisz ponownie ale w kazdym razie juz dziala :)

Dzieki za pomoc i pozdrawiam :)

Temat do zamkniecia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc jedynym wyjściem jest oddanie na gwarancje - widocznie trafił Ci się wadliwy egzemplarz. Jeśli problem będzie się powtarzał z nowym możesz od sprzedawcy żądać zwrotu gotówki (tak mi się wydaje, ale niech ktoś mnie poprawi jeśli się mylę).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc jedynym wyjściem jest oddanie na gwarancje - widocznie trafił Ci się wadliwy egzemplarz. Jeśli problem będzie się powtarzał z nowym możesz od sprzedawcy żądać zwrotu gotówki (tak mi się wydaje, ale niech ktoś mnie poprawi jeśli się mylę).

hmmm przed chwila znow zaczela dzialac... a nic nie robilem, wyglada na to ze po jakims czasie sie "naprawia" sama... problem w tym ze kursor strasznie skacze i sie zacina(podpieta jest inna mysz i dziala normalnie) ... jakis pomysl na szybko bo bym se chetnie jeszcze dzis zagral w cos ? ;)

Thx.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem coś podobnego, gdy nie usunąłem do końca sterowników po starej myszce Logitecha. Nie wiem czy DriverSweeper albo inny program do usuwania sterowników ma opcje usunięcia pozostałości po sterownikach po Twojej myszce. Ja nie miałem tego problemu, bo akurat robiłem formata, ale radzę poszukać czegoś w rodzaju Driver Cleaner albo Driver Sweeper (nazwy mogły mi się trochę poprzestawiać ;)).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem coś podobnego, gdy nie usunąłem do końca sterowników po starej myszce Logitecha. Nie wiem czy DriverSweeper albo inny program do usuwania sterowników ma opcje usunięcia pozostałości po sterownikach po Twojej myszce. Ja nie miałem tego problemu, bo akurat robiłem formata, ale radzę poszukać czegoś w rodzaju Driver Cleaner albo Driver Sweeper (nazwy mogły mi się trochę poprzestawiać ;)).

zara sprawdze ten program... moge dodac tyle ze dzieje sie tak tylko gdy ruszam na boki mysza, do gory i w dol jest normalnie... niemam pojecia oco chodzi... :o

hym...nie ogarniam obu programow... ani Driver Cleanera ani Driver Sweepera :( sprobowalem jeszcze przeinstalowac ale nic nie dalo :<

Czekam na jakies pomysly i jak mozesz to instrukcje jak ktorys z tych programow obsluzyc :<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, miałem dokładnie tak samo. Nie wiem czy steroniki Logitecha i innych gryzą się z urządzeniami innych firm czy jak, ale kompletne usunięcie sterowników w trybie awaryjnym a następnie reinstalacja sterowników Saiteka powinny pomóc. Dodam, że w żadnej innej grze niż TF2 takie rzeczy nie występowały. Mi pomógł format, ale Ci powinno pomóc totalne wyczyszczenie wszystkich sterowników (stare i Saiteka), a następnie ich reinstalacja.

edit:

Możesz też spróbować wyczyścić dokładnie sensor ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, miałem dokładnie tak samo. Nie wiem czy steroniki Logitecha i innych gryzą się z urządzeniami innych firm czy jak, ale kompletne usunięcie sterowników w trybie awaryjnym a następnie reinstalacja sterowników Saiteka powinny pomóc. Dodam, że w żadnej innej grze niż TF2 takie rzeczy nie występowały. Mi pomógł format, ale Ci powinno pomóc totalne wyczyszczenie wszystkich sterowników (stare i Saiteka), a następnie ich reinstalacja.

edit:

Możesz też spróbować wyczyścić dokładnie sensor ;).

Dobra koniec zabawy...kupilem nowa myche od Gigabyta M8000X i jestem szczerze zadowolony ;)

Wielkie dzieki za probowanie i pomysly - Temat do zamkniecia :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...