Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SzuSzu19

Karta graficzna do ASRock

Polecane posty

Posiadam staruteńką płytę główną ASRock FSB800, i chciałbym się dowiedzieć czy jest do niej jakaś karta graficzna mająca shadery 3.0 i 256MB? Jeśli tak, to jaka cena wchodziła by w grę? Proszę o sklepy w okolicy Lublina/Opola Lubelskiego

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewien że to nazwa płyty głównej? Ściągnij program CPU-Z, w zakładce Motherboard będziesz miał napisany model płyty głównej.

Poza tym napisz też swoją konfigurację komputera (procesor, pamięć, aktualna karta graficzna, marka model i moc zasilacza).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale piszę z telefonu więc ściąganie programów odpada z góry... Rozkręciłem komputer i pisało ASRock a pod spodem FSB800 a jeszcze niżej DDR400. A konfigurację komputera dokładną podam jutro, tak z pamięci to procesor Celeron 2.4 mH, karta graficzna Radeon 9550 (128MB), RAM ddr1 kość 512, zasilacz nie mam pojęcia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz taką samą kartę graficzną jak ja w starym kompie. Niestety spalił się jej wiatraczek i po 2 albo 3 latach przestała działać. Ta karta już nie dawała rady. A teraz mam nowego kompa i tyle :tongue: Ta karta ma złącze AGP. TE karty są droższe od tych na PCI-E i mają gorszą wydajność.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie moja też nie daje rady, ta sama karta tylko starsza przepaliła się i nie wyświetlała grafiki 3D. Kupiłem tą samą, ale denerwuje to że np. Przed instalacja LOST pisze że twoja karta graficzna nie obsługuje shaderów 3.0 bla bla bla... Tak samo już po instalacji DMC 4 - też nawet się nie odpali... Najlepiej byłoby wymienić cały komputer, dobrze to wiem, ale niestety kasę będę miał za jakieś dwa lata (jeśli zacznę zbierać od dzis). Dlatego sama lepsza karta graficzna i ewentualnie zasilacz do niej byłby na razie wystarczający

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...