Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

l007

Komputer klatkuje przy normalnej pracy

Polecane posty

Witam,

Piszę po raz kolejny - napisałem posta jakias godzine temu i ktoś go usunął bez żadnej informacji nie wiem dlaczego

Mam komputer : DEll inspiron

1.83ghz dual core

200 gb hdd

2gb ram

Mam problem z tym iż np gdy wejde na serwis you tube i wlacze jakis film to cyklicznie tak np co 4 sekundy obraz na chwile sie zatrzymuje, potem znow idzie (dzwiek idzie caly czas)

To samo z przesówaniem paska w przeglądarce - gdy się jakas strona już zaladuje - próbuję ją w dół przesunąc powoli isię przeczuwa ale co jakis czas się to przesuwanie zatrzymuje - tez w taki cykliczny spoosób

To samo gdy na pulpicie ruszam jakims okienkiem (za pomocą myszki) to sie przesówka ale co jakis czas jest takie przeskoczenie klatki?

Co można zrobiic procz reinstalacji aby usunac ten blad?

pozdrawwiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, dzięki za odp

Na początku jednak zapytam o co innego :

Proszę zauważyc w okienku z moimi informacjami (l007 i poniżej) - jest napisane iż napisałłem 2 posty - Razem z tym który zamieszczę będzie 3

Gdzie się podział post nr 1 - może mi ktoś podpowie ! ??

Pytam dlatego że w poście nr 1 dużo szerzej opisałem ten problem alle ktoś go usunął ale w moim profilu liczba jest poprawna, nigdzie na forum go nie ma !

Codo sterów grafiki, mam Win7 i instaluje on najbardziej aktualne sterowniki do mojej grafy

Z uawgi na to ze moj sprzet nie jest zbyt nowy - jest to radeon X1400 na 99% mam najnowszy sterownik bo nic nie dorzucali nowego

Chodzi o to ze się komp w taki smiesznie cykliczny sposób przycina choc procesor i pamiec nie jest w pelni obciazona

Najbardziej mnie wlasnie denerwuje to ze jak czasem filmik w przeglądarce oglądam to oczywiscie łącze internetowe jak najbardziej daje rade tylko co jakis czas występuje te smieszne klatkowanie..

O co tu może chodzic?

Może byc ze komputer trzeba obczyscic z jakiegos syfu?

pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...