Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MamCzarneSkarpetki

LG FLATRON M237WDP automatyczne przyciemnianie

Polecane posty

Mój problem polega na tym, że przy ciemnych lokacjach, monitor automatycznie się przyciemnia tak, że praktycznie nic na nim nie widać (chociaż obraz wyświetla, więc nie przechodzi w tryb czuwania). Po prostu obraz staje się dużo ciemniejszy. Jeśli wtedy włączę np. jaśniejsze menu, albo przejdę do jaśniejszej lokacji, to ponownie wyświetla prawidłowo. Kiedyś miałem coś takiego w Tomb Raider 2, ale wtedy nie przeszkadzało mi to tak bardzo, natomiast teraz, gdy gram w SH: Homecoming problem jest zdecydowanie nie do obejścia, bo mimo, że mam latarkę, muszę biegać po omacku... Co ciekawe, obraz nie przyciemnia się od razu, tylko po około 5 sekundach wyświetlania wspomnianej ciemnej lokacji, więc to raczej wina jakiegoś 'sprytnego' oszczędzania energii pewnie, ale nie potrafię tego wyłączyć. Spotkał się ktoś z czymś takim? Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc. :)

Monitor ma coś takiego jak sterowanie zaawansowane i są tam nawet opcje o bardzo wymownych nazwach typu 'kontrast dynamiczny" "kolor dynamiczny" "poziom czerni", ale są one nieaktywne i według instrukcji dostępne tylko przy podłączeniu monitora kablami "Analog TV, AV, i Component 480i/576i/1080i". Obecnie siedzi na DVI i tu pojawia się pytanie - czy da się coś zdziałać jakimś programem? Próbowałem PowerStrip ale nie mogłem znaleźć nic ciekawego. Później postaram się jeszcze sprawdzić stary D-Sub z przejściówką na DVI. Karta moja (570) nie ma niestety wejścia HDMI, tylko zwykłe HD (mniejsza wtyczka), a takiego kabla nie posiadam, chociaż jeśli miałoby to pomóc, to chyba mógłbym przemęczyć ewentualny koszt. Chociaż widziałem też przejściówki DVI -> HDMI, ale nie wiem czy rozwiązałoby to problem.

EDIT: Na starym kablu to samo. Czyli chyba zostaje mi spróbowanie z przełączką DVI -> HDMI. :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...