Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

adamz675

kierownica wibruje przy skrętach

Polecane posty

Witam. Otóż mam problem. Posiadam kierownice Tracer Zonda ( tu uprzedzam użytkowników co napiszą tracer to gó... lepiej kup logitecha NIE CHCĘ takich komentarzy wiem że ta kierownica to nie jakieś cudo jak logitech ale zawsze coś) Włączam F1 2010 a tu już na starcie przy menu kierownica przy skrętach cały czas wibruje. Biorę wyścig to samo. Włączyłem nfs hot pursit tam wszystko dobrze. O co chodzi ?

Aha i nfs hot pursit ustawiłem wibracje na wył. w F1 2010 nie ma takiego czegoś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to zrobić ? System Windows 7.

A teraz jest jeszcze lepsze. Wczoraj pykałem w nfs ustawiłem sobie itp. dzisiaj włączam i gdy podłącze kiere to pisze że nfs przestał działać jakiś APPCRASH gdy ją odłącze mogę grać ile chce. Ale ważniejsze dla mnie są te wibracje to tak wnerwia jak to wyłączyć ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odinstalowałem i zainstalowałem stery i jest tak samo. Zrozumiałbym żeby kiera od razu nie chciała chodzić w nfs hp. Ale 2 dni temu wszystko było ładnie pięknie chodziła. Wczoraj włączam sobie nfs i co gra wyłącza się. Pisze że NFS11.exe przestał działać APPCRASH.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może coś pomieszane w sterownikach? Usuń te co masz, zrób jakieś czyszczenie rejestru (konkretnie co zrobić muszą Ci powiedzieć jakieś bardziej kompetentne osoby) i zainstaluj od nowa. No i z tym odlutowaniem kabelka to się chyba rozpędziłeś...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w f1 2010 jest opcja wylaczenia wibracji ;p

kierownica wibrowala kiedy nei powinna ? pewnie sterowniki stare badz niekompatybilne...

najlepiej jakby win 7 sam wykryl ta kierownice i zainstalowal od siebie sterowniki ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja napisałem w ostatnim poście że mam problemy z wibracjami. Przeczytaliście go dokładnie ? Chyba nie. Z wibracjami sobie już dawno poradziłem. Chodzi mi o to dlaczego przez jeden dzień mi działało a później nie w need for speed.

W F1 2010 nie ma funkcji wyłączenia wibracji.

EDIT: l1on gdybyś przeczytał dokładnie napisałem już że reinstalowałem sterowniki i nic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak nie bedziemy rozmawiac ;p jesli dzien ci podzialalo to wnioskowalem ze zainstalowano standardowe sterowniki, sam mam sprzet do grania i wiem ze windows moze ci je zupdatowac a wtedy moga byc problemy, po drugie sterowniki od windowsa i te z plyty to dwie inne rzeczy, zycze powodze i moze cos wyciagniesz teraz mojej wypowiedzi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...