Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vimes

i5700 wrażenia, system

Polecane posty

Jakiego systemu i jakich modyfikacji używacie? Na początku miałem Samdroid kitchen z Launcherem Pro i dosyć długo na tym jechałem, chociaż Spica zachowywała się tragicznie (kilkanaście sekund oczekiwania na wejście do kontaktów, czy handcenta), brak synchronizacji a/v i koszmarne trzaski w odtwarzaczach. Zmieniłem na CM 6.1.1 ver 8.1 + RFS na EXT2 i Apps2SD + ADW Launcher. Było już lepiej, bo muzyka świetnie chodziła, ale później znów coś musiało się zbabrać i zamiast trzasków miałem chrupnięcia. No i kompletny brak wsparcia dla divixów i YT. Właściwie miałem zamiar wracać na SM, ale trochę poczytałem i odkryłem odtwarzacz rock player od Intercepta, więc dzisiaj wgrałem CM 6.1.1 ver 8.3a i divixy faktycznie chodzą. Niestety mam tylko 12-17fps i nadal istniej przesunięcie a/v, ale wbrew pozorom ogląda się całkiem komfortowo! Zamierzam dograć sterowniki 3D od cujo, zrobić SWAP, ckMode (cokolwiek to jest...) i jakieś porządne sterowniki audio (te od Nexusa S są w porządku?) i wtedy zobaczę jak z filmami/muzyką.

Spica właściwie jest przeciętna - ma wspaniały procesor, ale tragicznie wolny RAM. Genialny ekran, ale dotykowa klawiatura to porażka (swipe jeszcze nie próbowałem). Skaszanione sterowniki audio i openGL, ale "otwartość" systemu i trochę więcej trwające wsparcie Samsunga. Wsparcie dla divixów, ale zła synchronizacja audio/video.

Ostatnio znalazłem info, że nawet jeśli Tomq wypuści swoje sterowniki to nic nie da, bo RAM jest skopany :sleep: A jednak coś mnie trzyma przy tej komórce i nawet kiedy kupię sobie nową (pewnie jakiś HTC, albo nowszy galaxy, chociaż zawsze marzył mi się Iphone), tak łatwo się Spicy nie pozbędę :P Chyba, że najpierw ją sceglę. Tak więc - do gier się nie nadaje (chyba, że 2D a i to do nie wszystkich), do filmów też średnio, do muzyki na pewno nie. Z czytaniem pdfów na pewno by sobie poradziła, ale akurat do tego jej nie używam.

Jaki macie system, czego używacie i jakie są wasze wrażenia po dłuższym użytkowaniu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...