Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arnoldo

Firefox - pasek adresu

Polecane posty

Od jakiegoś czasu testuję sobie nową wersję Firefoxa, mianowicie 3.6. Wszystko niby ok tylko jedna rzecz wciąż mi przeszkadza i nie mogę się do niej przyzwyczaić. Mianowicie w starej wersji 2 adresy wpisane na pasku znajdowały się wciąż na tej samej pozycji. I to było fajne rozwiązanie, bo zawsze pamiętałem gdzie czego szukać. A wersja nowa segreguje adresy stron według częstotliwości odwiedzin. Z jednej strony niby wygodne, ale powstaje bajzel. Za każdym razem jak rozwijam pasek z adresami stron to są one w innym miejscu. Da się to jakoś wyłączyć to segregowanie? Mam zainstalowany dodatek Old Location Bar. Zmienia on wygląd paska na stary i częściowo jego funkcjonalność. Również na starą wersję. Tylko nie potrafi wyłączyć tego nieszczęsnego segregowania według częstotliwości odwiedzin.

Może trochę bardziej obrazowo:

W starej wersji po rozwinięciu paska z adresami miałem zawsze, niezależnie od częstotliwości odwiedzania jakiejkolwiek strony coś takiego

www.allegro.pl
www.google.pl
www.hnet.pl
www.inteligo.pl
www.benchmark.pl
www.komputronik.pl
www.youtube.com
www.wykop.pl
www.trojmiasto.pl
www.chomikuj.pl
www.gadzetomania.pl
www.filmweb.pl
www.pclab.pl

Teraz, w zależności gdzie wchodzę najczęściej jest różnie a ja muszę szukać, gdzie się dany adres podział. np.

www.pclab.pl
www.google.pl
www.inteligo.pl
www.hnet.pl
www.benchmark.pl
www.gadzetomania.pl
www.trojmiasto.pl
www.youtube.com
www.wykop.pl
www.allegro.pl
www.chomikuj.pl
www.komputronik.pl
www.filmweb.pl

Także kto wie jak temu zaradzić, proszony o pomoc :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...