Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cpt. Zero_PL

Kupno słuchawek do grania do ok 100zł.

Polecane posty

Chciałbym kupić jakieś słuchawki, które będą mi głównie służyły do grania na kompie. Dodatkowy mikrofon przy słuchawkach mile widziany, aczkolwiek nie niezbędny. Co byście polecili w cenie do ok 100zł? Zastanawiałem się już nad Creative Fatal1ty HS-800, ale może jakiś lepszy pomysł? Będę wdzięczny za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj na forum - było wiele podobnych tematów. W tej cenie (do 100 zeta) wszyscy będą odradzać Ci ten produkt Creative. Dlaczego? Jest bardzo przeciętny i jego popularność to zasługa kosmetyki wizualnej i marketingu (Fatal1ty :tongue:). Innymi słowy są kiepsko wykonane chociaż grają całkiem nieźle (moja osobista opinia - jestem posiadaczem HS-800). Prawdopodobnie w tym przedziale cenowym nie znajdziesz niczego lepszego od Sennheiser HD 201 albo HD 202. Różnice między nimi dość szczegółowo nakreślono tutaj: http://itfans.pl/2010/06/10/porownanie-sen...d-201-i-hd-202/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc może ten HD201 będzie OK. Na allegro jest w dość fajnych cenach (nawet za 69zł).... Hmmm

No i jeszcze jedna kwestia. Co z regulacją dźwięku? W przypadku Sennheiser nie ma na kablu regulatora głośności, który jest obecny w modelach przeznaczonych typowo do grania. Rozumiem, że w takim przypadku regulacja możliwa będzie tylko z poziomu ustawień systemowych Windows regulatora głośności? :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...