Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Treser

Dmitry Glukhovsky - Metro 2033 i 2034

Polecane posty

Witajcie towarzysze :smile:

Poszukuję tych dwóch książek Dmitry'ja Glukhovsky'ego. Jeśli macie takowe na sprzedaż walcie śmiało. Chciałbym żeby książki były w przyzwoitym stanie - żadnych powyrywanych kartek, żadnych plam na okładce czy kartkach. I oczywiście chciałbym je nabyć w niezbyt wysokiej cenie :smile: Jeśli jesteście zainteresowani - pisać w temacie lub na PW. Wiem, że mógłbym je kupić w księgarni, ale mam nadzieję, że Wasza oferta spodoba mi się bardziej :wink::biggrin:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kumpla który ma na zbyciu Metro 2033, ponieważ posiada nawet 2 szt. Jak jutro w szkole nie zapomnę to go zapytam.

PS:Można wiedzieć orientacyjną cenę?

PPS:On też ma konto na forum, ale nie posiada internetu przeszło 2miesiące.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to jest tak, że chciałbym nabyć zarówno Metro 2033 jak i 2034 (taki pakiet :smile: ).. A cena taka, żeby mi się opłacało :wink: Nie chciałbym kupować nowych książek w księgarni, tak więc miło by było gdyby cena wraz z przesyłką była troszkę mniejsza aniżeli nowych sztuk z księgarni :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kolei:

1.Mam kupla który ma na zbyciu METRO 2033.

2.A kolejna wypowiedź jest na temat ofert zamieszczonych na portalu Allegro. Tu masz linki:

http://allegro.pl/metro-2033-2034-glukhovs...1411986249.html

http://allegro.pl/metro-2033-2034-glukhovs...1439778084.html

Osobiście polecam oferty z Allegro, bo oferty są pewne wystawione przez księgarnię więc zapewne nowe.

Myślę że się połapiesz :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no jak tak to ja podziękuję :P Ja chcę nabyć obie książki używane, aczkolwiek w dobrym stanie :wink: Także jestem zmuszony podziękować.. Co do allegro: jeśli bym chciał coś kupić na allegro, to nie tworzyłbym tematu na forum. Mam nadzieję nabyć tą książkę od jednego z forumowiczów.. O allegro w ogóle nie myślałem :P

Podsumowując: chcę kupić używane książki. Obie. W dobrej cenie. Jeśli jesteście zainteresowani - piszcie :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...