Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

karolus175

Rozwiązany: Problem z grami

Polecane posty

Jakiś czas temu miałem Vistę i chyba żadna gra mi się nie zacinała, ale pewnego dnia musiałem zrobić formata, no i zainstalowałem windowsa 7, myślałem że to jeszcze poprawi pracę kompa, ale teraz KAŻDA gra się zacina na najniższych detalach. Co jest? Wszystkie sterowniki zainstalowane, directxy i inne [beeep], ale gry ciągle się zacinają. Jest ktoś w stanie mi pomóc?

*Nie wiem czy dobry dział, najwyżej przenieście*

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj pełną konfigurację sprzętową komputera oraz napisz jakie temperatury mają poszczególne podzespoły w spoczynku i stresie. Ponadto napisz jakiego masz antywirusa i firewalla. Wtedy zobaczymy, czy temat jest w odpowiednim dziale i czy coś tu możemy pomóc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego zmiana chłodzenia procesora. No ale najpierw spróbuj odpalić komputer z wymontowaną boczną ścianką, może to wina szczelnej obudowy.

A właśnie i podaj model zasilacza!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, otworzyłem teraz po raz pierwszy (!) kompa od nowości, czyli jakieś 2,5 roku, normalnie masakra, oczyściłem wszystko i teraz jest:

beztytuuelq.png

Zasilacz: GPS -400 AB C

P/N : 84007C7A1

Peak : 400 W

Rated : 350 W

No, ale i tak to czyszczenie nic nie pomogło, gry ciągle się zacinają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jak robiłeś screena z temperaturami to procesor był czymś obciążony (jakaś gra czy zasobożerny program), czy screen jest bez obciążenia?

Bo jak bez obciążenia to temperatury kategorycznie za wysokie i mogą (pewnie są) być przyczyną ścinek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...