Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niko22

Rozwiązany: Opera 11 - niemożność wykonania jakiejkolwiek czynności.

Polecane posty

Witam,

mam pewien problem z Operą 11, który niestety trudno jest mi dokładnie nazwać (stąd trochę specyficzna nazwa tematu). W takim wypadku najłatwiej będzie jak zamieszczę screeny

i najlepiej jak potrafię opiszę co jest nie tak.

Otóż od paru dni ukochana Opera przestała odpowiednio funkcjonować. Sytuacja jest taka, że po otwarciu jakiejkolwiek strony bardzo często nie mogę wykonać żadnej czynności. Na ekranie pojawiają się "czerwone prostokąty" (zobaczycie na screenie), a ja oprócz bezcelowego klikania nic innego nie mogę zrobić. Jedynym wyjściem jest ponowne otworzenie przeglądarki. Wiadomo, że obraz mówi więcej niż tysiąc słów, więc proszę:

post-51614-1295963637_thumb.jpg

post-51614-1295963647_thumb.jpg

Na dodatek coraz częściej pojawia się ten komunikat informujący, że wystąpił problem i przeglądarka zostaje zamknięta.

Sytuacja dotyczy tylko Opery, na innych przeglądarkach wszystko jest w porządku.

Byłbym wdzięczny za jakąkolwiek pomoc, nie mam ochoty na IE bądź Mozillę ;)

P.S. Próbowałem już przeinstalowania Opery, nic nie pomogło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tylko ją odinstalowałeś i zainstalowałeś ponownie, czy też czyściłeś jej śmieci?

Niestety, nowy instalator Opery zostawia mnóstwo syfu w AppData. Odinstaluj ją, znajdź ten folder i wywal wszystko co związane z Operą w kosmos. Potem dopiero zainstaluj na nowo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...