Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Adrian1911

Rozwiązany: program do filmów HD

Polecane posty

Witam. Mam otóż taki problem z płynnym odtwarzaniem filmów w HD w programie GomPlayer na kompie AMD Sempron 1.66Ghz, 512MB ram i radek 9550 128MB. Film jest płynnie odtwarzany ale denerwujące są przycinki na ułamki sek. albo na 3-5 sek. co jakieś kilka kilkanaście sek. Więc proszę o polecenie programów łatwych w obsłudze, które będą odtwarzać film płynnie ale bez ścinek. Piszę łatwych, bo chodzi mi o to, żeby były chociaż troszkę podobne do Goma. Teraz korzystam z Media Player Classic. W nim obraz już nie przycina ale nie da się przewijać klawiszami. próbowałem różnych kodeków ale nic z tego. Żadne nie robią za wiele.

<Nowy komp poszedł na gwarancję, dlatego muszę korzysta ze złożonego kompa ze starych części i muszę się ciągle o coś martwi.>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mmm...no Best Player pomógł. Powiem nawet, że jestem szokująco zadowolony. VLC znam ale nie mam i nie chce mi się ściągać skoro BP waży 1MB. BP nie dość, ze zapewni idealną płynność tak jak MPC to w dodatku nie ma ścinek łatwo się przewija. I do tego przewijanie trwa tylko ok. 0,3-0,5 sek. Według 3-5 sek. na gomie albo MPC to super szybko. Nawet jak kliknę byle gdzie to trwa 0.5 sek.

Problem rozwiązany. Temat do zamknięcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie polecam jednak VLC, lub SMPlayer. Obydwa nie potrzebują zewnętrznych kodeków do pracy, więc nie zamulają tak bardzo systemu.

Problem rozwiązany, więc temat zamykam.

W razie potrzeby otwarcia tematu, proszę o kontakt przez PW.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...