Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tymikolo

Rozwiązany: Necrovision - błąd wczytania zapisu gry

Polecane posty

Liczę na waszą pomoc forumowicze, coś mi się popaprało w Necrovision z płytki CDA :sad: Przedstawię problem: przedwczoraj ukończyłem już pierwszy rozdział (Okopy). Po ukończeniu go, wyszedłem do menu głównego i wykonałem jeszcze jedno wyzwanie w "Sali wyzwań" (Grabarz, dostajesz saperkę na stałe do ekwipunku). Dziś po raz kolejny uruchomiłem grę. Zamiast jednak kontynuować fabułę, stwierdziłem, że pozdobywam wszystkie bonusy etc. na pierwszym etapie. Wszedłem więc do "Sali wyzwań" i po raz drugi wybrałem pierwszy rozdział. Zebrałem wszystko co chciałem, już pojawił mi się ekran "Misja ukończona", tylko że po tej sytuacji nie wczytuje mi się kolejny etap :ohmy: Jestem odsyłany do "Sali wyzwań", w której wybrałem powtórkę poziomu. A nie mam żadnego zapisu z drugiego rozdziału...

Czy abym mógł zacząć drugi rozdział, muszę wybrać "Nową grę", a przez to stracić wszystko co do tej pory osiągnąłem? :sad: Czy jest może jakiś ratunek w tej sytuacji...? Bardzo proszę o pomoc, nie mam już raczej ochoty po raz trzeci przechodzić tego samego :confused:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, widzę, że nikomu nie chciało się tu zaglądać pomimo grzecznych słów :tongue: Ale na szczęście sam sobie poradziłem. To znaczy nie do końca, bo zacząłem po prostu nową kampanię, ale przynajmniej wszystko jest już ok. :wink: "Dzięki za pomoc", temat do zamknięcia...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...