Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marcin1821

Rozwiązany: Call of Duty 4: Modern Warfare - mod galactic warfare

Polecane posty

Mod nie powinien uszkodzić podstawowej wersji gry, mam go zainstalowanego od dawna i żadnych negatywnych tego skutków nie zaobserwowałem. Jeśli chcesz ściągnąć moda, to po prostu wejdź na jeden z serwerów i pliki zostaną automatycznie pobrane.

Zajrzyj tutaj-KLIK. Czasami można pograć, jednak zazwyczaj serwery są puste.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o pierwszy problem, to możliwe, że serwer przekierowuje Cię do innej gry, kiedy jest pełny (choć na liście pokazuje, że jest max-2/max liczbę graczy). Stary trik, jeszcze z CS-a.

IP serwera wpiszesz w konsoli. Możesz również dodać serwer do ulubionych, podając jego IP.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory za pisanie nie na temat ale jak mam jakiś serwer w CoD4 pisze, że 14/16 graczy dołączam a tam 0 lub jak mam szczęście to około 4 graczy jest a jak pisze, że jest mapka X to jest mapka Y.

A gdzie wpisać to IP serwera?

Dobrze jest odświeżyć listę serwerów raz na jakiś czas :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej jak chce dołączyć to pisze "serwer w innej wersji 1.7". Musze jakiegoś ptacha ściągnąć ? Co on daje "zabiera, uniemożliwia"?

EJ<EJ<EJ spatchowałem grę chce dołączyć do jakiegoś serwera i pisze serwer jest w wersji 1,6 żaden nie działa HELP! sciągłem też tego moda HELP

EDIT http://granko.ts1.pl/index.php/a,s,id,9283...patcha-1.7.html zrobiłem wszystko jak tutaj i pomogło ALE jest jedno ALE plansze dużej się ładują pisze coś oczekiwanie na serwer....1.2.3.4... czy coś takiego przedtem było tak do 3 a teraz tak do 11 jest HELP

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem oczekiwanie jest krótsze, czasem dłuższe, za jakiś czas powinno minąć. Może to być wina obciążenia serwera do którego dołączasz. Po prostu połączyłeś się z jednym serwerem i już wnioskujesz, że tak jest ze wszystkimi.

BTW, po co usuwać patcha 1.7, ja mam go wgrane i po prostu nie znajduje mi serwerów niższych niż 1.7. Użył wyszukiwarki z gry, a nie zewnętrznych...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...