Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BROWAR

FlyFF - doskonałe, darmowe MMORPG

Polecane posty

Gierka jest doskonała. Na początku coniektórych może radzić mangowo-cukierkowa grafika, ale po chwili przestaje przeszkadzać. Aktualnie tytuł jest w stadium zaawansowanej bety, do której co chwilę wyskakuja jakies patche, dziś właśnie ściągam jednego pokaźnego. Gra zawsze ma być darmowa, mają się tylko pojawić niektóre itemy za prawdziwą gotówkę, ale nie wszystkim one potrzebne i nie wszystkim od razu. Do wyboru 4 (do dzisiejszego patcha 3) klasy (wybiersz będąc na 15 lvl), a potem jak dobijesz 60, to możesz wybrać sobie jeszcze jedną z dwóch podklas. Po osiągnięciu 20 lvla można sobie latać na miotle lub desce :P

Gdyby ktoś był zainteresowany, to zapraszam do ściągnięcia gry z tej strony - http://english.flyff.com/ - na niej też nalezy się zarejestrować. Jak ktoś mnie znajdzie w grze (Browar oczywiście) to mogę posłuzyć jakimś żarciem na start i lepszą bronia. Po osiągnięciu przez Was wyższego lvla będziemy mogli pochodzić razem w party :) Ja aktualnie jestem assistem na 20 lvl - czyli takim priestem, gdyby szukac odpowiedników standardowych. Do zobaczenia we Flaris :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natychmiastowo. Ale nie długo po tem jak napisałem poprzedniego posta okazało się, że patch jeszcze nie jest gotowy - w ostatniej chwili musiali wyjąc jakieś pliki i trzeba było poczekac kilka godzin. Potem, jak juz go wsadzili nastąpiło przeciążnie serwerów, dało się po iluś tam próbach zalogować, ale były straszne lagi. Wyświetlało tez nawet, że masz nie to hasło, mimo iż miałeś dobre :P Jako że forum tez padło, nie mogłem o tym napisać.

Teraz juz jest wszystko dobrze :) Osobiście przeszedłem przez piekło, dosłownie i w przenośni;] Jest w grze (ale tylko na jednym serwie aktualnie, na 3) możliwość zabijania innych graczy bez wyzywania ich na pojedynek. Tyle tylko, że taki gracz uzyskuje wówczas status mordercy - a martwy morderca trafia na specjalną wyspe karną. Żeby oczyścić swą duszę musi wybić za każdego zamordowanego 200 stworów, często dość trudnych dla niego, nawet mimo zblizonego lvla. Ponadto nie ma za to żadnego doswiadczenia. Mozna stamtąd co prawda wyjść jak się zdobędzie klucz do teleportera (strasznie drogi, a trudno dorwać), ale kolejny zgon i tak zmusza do powrotu do piekła :P Nie powiem, ciekawy system resocjalizacji wymyslili^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest w grze (ale tylko na jednym serwie aktualnie, na 3) możliwość zabijania innych graczy bez wyzywania ich na pojedynek. Tyle tylko, że taki gracz uzyskuje wówczas status mordercy - a martwy morderca trafia na specjalną wyspe karną. Żeby oczyścić swą duszę musi wybić za każdego zamordowanego 200 stworów, często dość trudnych dla niego, nawet mimo zblizonego lvla. Ponadto nie ma za to żadnego doswiadczenia. Mozna stamtąd co prawda wyjść jak się zdobędzie klucz do teleportera (strasznie drogi, a trudno dorwać), ale kolejny zgon i tak zmusza do powrotu do piekła :P Nie powiem, ciekawy system resocjalizacji wymyslili^^

Hehe, niezłe :D. Taki bacik dla PKów przydałby isę w wielu MMORPG, oj, przydałby... Na takich warunkach mógłbym nawet zaakceptować otwarte mapki (zamiast instance'ów) i możliwość napadania na innych graczy w GW ;] (zwłaszcza, że w Chapter II ma wejsć nowa klasa - Assasin :P).

A z tego, co piszesz, to wyłania mi się takie Ragnarok Online trochę - podobny system klas był, też mangowo... Napisz coś więcej o realiach może, Bro? Bo tytuł mnie zaintrygował ('latanie dla zabawy' to prawie jak 'orbitowanie bez cukru' ;]).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niom, ja tez gram - nick w grze Faoiltiarna - jakby co, jeszcze siedze we Flaris, na 12-13lvl zdaje sie. Pomoc moge zawsze ;) Tylko promptnijcie via gg, zebym wlazl na serwer :)

BTW - FlyFF ma jeden jeszcze fajny szpryngiel, blokowanie KS :D Jak ja bije stworka to inny koles dostaje msg ze nie moze go uderzac^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można było bić czyjegoś potworka na serwie PK (który teraz został przerobiony na zwykły, a powstana nowe, na które yrzeba będzie mieć osobne postacie i one będą tylko PK), ale wtedy i tak wszystko zgarynał "prawowity właściciel" zdobyczy - chyba, że zginął, nim skończył. No i nie można było kogoś bić w momencie, kiedy walczył ze stworkiem.

Co ja Ci tu Kondziu paskudu mam mówić... No jest fajnie :) Potworki są w sumie niestandardowe, wszystko ładne, kolorowe, mozna latać na miotle tudziez desce (mam teraz najszybsza aktualnie dostepną deskę w grze^^), w przyszłosci mają się pojawić motory też i takie tam. Masz jeszcze do tego świstokliki do miast :P Przede wszystkim jest to hack'n'slash przeznaczony do grania w grupach conajmniej dwuosobowych, bo samemu raz, że nudniej, a dwa, że trudniej :) Jakbym miał o czyms gadac, to musiałbyś pytać. Aktualnie mam 27 lvl assista, jakby komuś czegoś brakowało, to znaleźć Browara w grze, powiedzieć, że z forum i poczekac na potrzebne prezenty :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska strona flyff`a, która jest jedną z najlepszych i najpopularniejszych stron flyff`a to www.flyff.prv.pl

Strona jest jak sie orientuje czwarta w google na świecie pod wyszukiwaniem flyff :D

POLAK POTRAFI :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona byłaby faktycznie dobra, gdyby ktoś ją skończył - bo niestety nie wszystko da się tam znaleźć, jak choćby nie ma opisów skilli Billposter'a, którego to ja na 60 lvlu bee miał do wyboru.

Grunge - pod jakim nickiem grasz? Jaki masz lvl? No i jaka postać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna i miła dla oka (ah te mangowe klimaciki). Na początku może trochę nudzić, bo początkowa klasa nie oferuje takiej palety skilli jak dalsze, ale widząc w walce "wyższolevelowe" postacie, chce się grać. Jedynie co mi przeszkadza to, moim zdaniem, przesadzona ilość hp potworków. Walki są długie, a po wyczerpaniu FP nic tylko patrzeć jak macha tą szabelką. I tu mam pytanie, czy można już w tej chwili rozdawać punkty, bo słyszałem, że można je potem odjąć. Można? Chodzi mi o rozwijanie siły, która w późniejszym okresie nie będzie mi potrzebna, a teraz jest i to bardzo...

Aktualnie mam 12 lvl, a nick w grze taki jak na forum.

@Grunge: stronka trochę wybrakowana, ale zamieszczone informacje jak najbardziej się przydają. To twoja strona? 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Cię stać, to zawsze możesz sobie kupić buteleczki z FP :) Choć lepiej oszczędzać i wykorzystać je później, o ile będziesz assistem lub mercenary. Po wykonaniu jednego z czterech opcjonalnych zadań decydujących o tym, kim będziesz po 15 lvlu twoje statsy się resetują i dostajesz 28 punktów do rozdysponowania. Aktualnie pakuj w siłę i od czasu do czasu w zręczność, dopóki nei dobijesz do 15 lvla to jedyna słuszna taktyka.

Mam lvl 31 :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że warto, nie grałbym w to tyle czasu, gdyby nie było warto;] A te patche to jakieś 300 MB aktualnie, czyli nie tak znowu strasznie dużo. Spróbuj sobie teraz np. WoWa spaczować od zera do wersji aktualnej, to dopiero będziesz miał długie ściąganie. No i jak nie lubisz mangowo-cukierowej grafiki, to się nie przestrasz, tylko daj grze szansę, bo warto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały update.

Moja gildia ma już 8 lvl i 17 członków, nadal potrzebujemy jednak nowych. Aktualnie prób przyjmowania wynosi 50 lvl. Jednak assisci mogą spróbowac mając kilka lvli mniej (ale nie kilkanaście).

Ja osobiście mam 60 lvl, zrobiłem już sekend klas dżoba i jestem RingMasterem 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarejestrowałem się i zacząłem zasysanie gry ;]

Jutro zobaczę z czym się to je. Ja się nie narzucam, ale małej pomocy nie odmówię :P Jak ktoś się szarpnie i udzieli większej pomocy to też się nie obrażę ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość prabab

Mi przelatywanie wszystkich darmowych mmorpg się znudziło, ale opis mnie zachęcił do tego stopnia, że chyba się skuszę ;)...

Łan kłeszczyn: Mam nadzieje, że nie jest to mmohack&slash, jak 99% darmówek? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prabab - z tego co tu idzie wyczytać to raczej nie jest hack&slash (ma 500MB).

No, a ja właśnie mam problem (jeszcze przed zaczęciem gry ;]).

Bo przy ściąganiu FF wywalił coś w rodzaju, że nie można ściągnąć pliku, bo plik źródłowy niedostępny czy coś... A ściągnęło się już 380MB :(

Mam nadzieję, że za 2. razem mi się uda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to w sumie hack&slash, ale nie koniecznie. Taki na ten przykład Ringmaster jak ja w ogóle nie zabija, skupia się na leczeniu i bufowaniu. Ogólnie im wyższy level gracza, tym bardziej gra naciska, aby grał z innymi w party - w przeciwnym razie gra się trudniej i mniej efektownie. Poczatek, znaczy do 15 lvl (góra dwa dni) jest trochę nudnawy, ale jak już się wybierze clasę jest znacznie lepiej.

Co do pomocy - zgłoś się do mnie w grze, a dam Ci jakieś drobne, dla Ciebie będzie to majątek;] Bo ja sobie buteleczki many nawet nie kupię za cenę najlepszego miecza dla postaci na 1 lvlu :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja FlyFFam juz od stycznia i powiem jedno: gra jest niezła! A muszę wyznać, że to mój pierwszy mmorpg w jakiego gram. Namówił mnie kumpel i jakoś tego nie żałuję... Chociaż początek faktycznie jest nużący...

Aktualnie gram Mage'm na 21 lvlu (mam też Acro na 28, ale już nim nie gram ;)), IGN : NeedRess :P Jakby co, to też można się mnie o coś spytać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, gram sobie powolutku - to znaczy że mam dopiero 9 lvl (i ok. 60% na 10).

Zabiłem już jednego Giant Nuburdunga (czy jakoś tak), teraz skupiam się na demonkach i kolczastych żółwikach. Na początku fajnie, teraz trochę dłużej się zbiera exp na kolejny lvl, no i częściej trzeba sięgać po smakołyki do podleczenia się.

BROWAR mi strasznie pomógł na starcie. Buty dał, mieczyk, kasę za rzeczy mnie i tak niepotrzebne, wspomógł zaklęciami przy walce...

Pytanie: te wszystkie mopy, twinkle stone'y i inne tego typu badziewia to sprzedawać czy zostawić sobie na później?

Bo cardsy to mogę Wam sprzedać :P. No i mam jednego dice'a 4, ale BRO już zarezerwował :D.

Niech no tylko dotrę do 15 lvl i zdobędę deskę to zobaczymy :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie: te wszystkie mopy, twinkle stone'y i inne tego typu badziewia to sprzedawać czy zostawić sobie na później?

Bo cardsy to mogę Wam sprzedać :P. No i mam jednego dice'a 4, ale BRO już zarezerwował :D.

Niech no tylko dotrę do 15 lvl i zdobędę deskę to zobaczymy :P

hehe.. na mietle/desce można dopiero od 2o latać... :D

A co do dropów (czyli tego badziewia..) to na początku się nie bardzo przydają, ale te z mocniejszych mobów to już radzę zachowywać...

A PD uważaj ze ile sprzedajesz... PD4 jest warte ok 1oo/13oK... :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja monster dropy używam do podnoszenia poziomu gildi, a na lvl Pafcia zarobi on więcej sprzedając je mi niż oddając na questa. No i przy okazji go bufuję, po czym giant na jego poziomie robi mu 10 dmg :P

PD 4 kupiłem od niego za 10k, co jest dla niego majątkiem, a mi pozwala zbierać kasę na int ringa jakiegoś fajnego :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...