Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DoDoPL

"Zwalnianie kompa"

Polecane posty

Ściągnij OCCT i uruchom testy CPU:OCCT, a następnie GPU:OCCT na ustawieniach Auto. Po zakończeniu testu zostaną wygenerowane wykresy. Wrzuć je na forum. Najprawdopodobniej jednak coś jest nie tak z temperaturami, więc warto to dokładniej sprawdzić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli dlaczego zwalnia ?! Pamiętam, że miałem podobny problem z procem ale chodziło o wysokie temp wtedy kupiłem nowy wentyl i jest ok. Może zasilacz nawala ?

auć co do temperatur zauważyłem coś niepokojącego AUX (co to jest ?) ma 127 stopni !!!!!!!

post-211975-1295451234_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź innym programem. Byc może tylko źle pokazuje, bo jakby miał rzeczywiście taką temp. to komp by się nie włączył. Everest powinien miec opcję sprawdzenia AUX. Chyba jeszcze starszy HOME.

@Mod Sorry za to, że nie piszę byc czy miec poprawnie ale jako, ze komp poszedł na gwarancję to muszę korzystać ze starego kompa i nie da się na nim napisać c z kreseczką. Tak, wiem, że przeglądarki mają opcję korekty i słownika ale niektórych słów nie mają w bardzo krótkiej liście. Korzystać mogę poprawi ale byc już nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...