Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Girlaen8

Microsoft Office 10

Polecane posty

no właśnie ciężko mi powiedzieć, bo z win7 i ogólnie tymi nowszymi pakietami Microsoft mam kontakt po raz pierwszy. dokładniej kiedy chce otworzyć dokument to wyskakuje mi okienko w którym jeśli dobrze myślę prosi mnie o rejestracje. nie mam kodu wiec szukam czegoś innego do otworzenia pliku. wpisuje w start "word" i znajduje mi microsoft word starter. kiedy w niego wchodzę wszystko działa OK tylko jest ten dziwny język. normalnie mam oryginalnego windowsa i wszystko dziala po polsku

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na początku sądziłem że offica juz mam zainstalowanego bo miałem ikonkę na pulpicie. ale raz: wszystko jest po niepolsku a dwa: jak mnie poprosiło o kod to pomyślałem ze jednak tego pakietu nie mam. dlatego poszukałem czegoś w starcie i znalazło mi to tego startera który był już wgrany. tylko że to draństwo tez jest po zagranicznemu i kompletnie nie umiem się tym posłużyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Razem z zakupem Laptopa firmy wrzucają darmowe wersje próbne pakietu office. Od wersji 2010 istnieje Office Starter, który ma być darmowy, dostarczany z nowymi urządzeniami - w zamian za to, masz mieć reklamy itd.

Widocznie laptop zakupiony przez Ciebie jest ściągnięty przez sklep z Niemiec (obstawiam więc Media albo Saturn) i dostęp do takiej wersji mieli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się (przynajmniej legalnie), tym bardziej że ostatnio MS stosuję politykę ograniczonych możliwości lokalizacji produktów niższych wersji. Czas zainwestować w licencję na Office'a lub wybrać jakąś darmową alternatywę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...