Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Simon21

Rozwiązany: Czy moge odzyskać pieniądze za kartę graficzną?

Polecane posty

Witam!

Kilka miesięcy temu popsuła mi się karta graficzna(nie pamiętam jaki to był model).Była na gwarancji więc ją oddałem do ART-KOMU.Po kilku tygodniach sklep odzyskał kartę.Okazało się że przywieźli zupełnie inny model Radeon HD3650 1GB DDR2(128 BIT),AGP.Na dowodzie wydania z serwisu pisało że karta jest sprawna.Jednak na moim komputerze nie była.Więc pojechałem do innego serwisu komputerowego i tam również nie działała i na moim i na innym przypadkowym komputerze.Jak dla mnie wszystko było jasne.Skoro na tej kartce pisało że działa to znaczy że:

1.Albo kłamią.

2.Albo mój komputer jest zbyt przestarzały na ten model karty graficznej.A na ich nowszych komputerach działał.

A potem sprzedawca tego serwisu zamontował jeszcze inną kartę graficzną i ona działała.Nie wiem jaki to był model,ale wyglądała na dobry 1024 MB.

Czy teraz po wielu miesiącach oczekiwania(bezcelowego)mógłbym odebrać kasę za tę uszkodzoną/nie uszkodzoną kartę graficzną.Nie chce od nich jakiś ogromnych sum,ale gdybym dostał kasę mógłbym kupić tamten model karty graficznej z tamtego serwisu.

Parametry mojego komputera:

1,43 GB RAM

AMD Semprom 2800+

1600 GHZ

Karta graficzna obecnie z powyższego powodu posiadam tylko słabiutką kartę 64 MB.

Płyta główna prawdopodobnie DDR.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuje za odpowiedź!Odzyskam kasę i kupię sobie kartę którą już testowałem na swoim kompie.

A tak na marginesie!Czy gra Colin mcrae 04 pójdzie mi na karcie graficznej VIA/S3 UniChrome Pro Integrated 64MB?O resztę parametrów nie trzeba pytać ponieważ one nie są problemem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...