Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

freshcie

Aplikacje na start

Polecane posty

Jutro stanę się posiadaczem(właściwie już jestem ale tata zarezerwował sobie go na weekend - dla "testów":P) Sony Ericssona XPERIA X10. Jako iż system jest tam system Android można duuużo pogrzebać w telefonie. Na start obowiązkowo mam zamiar za pomocą PC Companion zaktualizować system do wersji 2.1(Eclair), ponieważ wgrana jest starsza wersja 1.6.

Czy mocno poprawi mi ta aktualizacja szybkość i płynność działania telefonu? Mam tu namyśli zarówno benchmarki, gry, jak i pracę systemu.

I teraz rodzi się pytanie, jakie ciekawe aplikacje warto jest zainstalować? Różne "must have'y" itp. Osobiście chcę zmienić launcher bo ten jest taki, no zwykły. Tylko nie wiem który wybrać, ADW Launcher Ex, czy LauncherPro. Chyba że jakieś inne polecacie?

I wracając do aktualizacji, długo trwa ten proces? Oglądałem specjalny film SE w którym człowiek z polskiego oddziału omawia instalacje nowszej wersji i nie wydaje się to skomplikowane.

Moglibyście także podać jakieś ciekawe gry. Aktualnie posiadam Modern Combat Sandstorm, NFS Shift, Angry Birds i Shrek Kart HD. Niestety trzeba przyznać że brak MT trochę utrudnia grę ale da radę jakoś:P.

Dzięki z góry za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ADW Launcher Ex wydaje mi się ciekawszy, ciekawe możliwości przejść między pulpitami. W quadrant'cie też różnice dużą się zauważy? I ogólnie nie wiem czy warto robić roota, bo nie dość że jeśli coś rozwalę to nie mam już gwarancji, i ogólnie wolę tę gwarancję posiadać. Są różne romy 2.2, i pytanie czy na tych romach 2.2 będzie szybszy? Czy sama aktualizacja do 2.1(bez żadnego roota) wystarczy by osiągnąć lepsze wyniki?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica wydajnościowa między 2.1 a 2.2 jest całkiem spora. Co prawda Xperia X10 nie miażdży wydajnością ale pewien przyrost powinno dać się zauważyć. Sama aktualizacja z 1.6 do 2.1 wystarcz, lecz przy przejściu na 2.2 przyrost również będzie widoczny.

Tematy związane z komórkowym softwarem umieszczamy w subforum Gry i programy. Temat przeniosłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...