Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marcin1821

Rozwiązany: Call of Duty 4: Modern Warfare - mapy

Polecane posty

Siema, zamierzam sobie kupić grę call of duty 4 game of the year edition i nie wiem jakie są mapy w wersji GOTYE i zwykłem mógł by mi ktoś wypisać mapy albo dać linka do screenów tych map, bo bardzo chciał bym je zobaczyć. Mam też parę pytań odnośnie tej gry:

1.Mam Mw2, i przegrane około 300 Godzin i mi się już znudził, czy jak znudziło mi się już mw2 to czy mw1 też mi się szybko znudzi czy mw1 jest lepsze?

2. dużo w to graczy jeszcze gra są jakieś polskie porządne serwery ?

3.:D gdzie mogę zagrać lub znaleźć mod-a galaxy wars [co się na tatoonie walczy ze star wars] trzeba go ściągnąć czy porostu jest jako zwykły serwer?

4.Gra nie jest przez steama więc gdzie trzeba się zarejestrować, co trzeba ściągnąć żeby w to grać?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, zamierzam sobie kupić grę call of duty 4 game of the year edition i nie wiem jakie są mapy w wersji GOTYE i zwykłem mógł by mi ktoś wypisać mapy albo dać linka do screenów tych map, bo bardzo chciał bym je zobaczyć.

Te dodatkowe mapy to mapy z patch'a 1.6, które tak czy inaczej ściągasz na normalnej wersji żeby móc grać.

GOTY od zwykłej wersji różni się tylko tym że nie musisz ściągać patchów do 1.6, zostaje do ściągnięcia tylko 1.7.

1.Mam Mw2, i przegrane około 300 Godzin i mi się już znudził, czy jak znudziło mi się już mw2 to czy mw1 też mi się szybko znudzi czy mw1 jest lepsze?

Mnie MW1 znudził się szybciej niż MW2, w którego nadal gram. MW2 ma też więcej wyzwań, a ja lubię takie rzeczy. :wink:

2. dużo w to graczy jeszcze gra są jakieś polskie porządne serwery ?

Gra dużo ludzi, ale co do serwerów nie bardzo się orientuje, zazwyczaj grałem na pierwszym lepszym z odpowiadającym mi trybem i mapą.

3.:D gdzie mogę zagrać lub znaleźć mod-a galaxy wars [co się na tatoonie walczy ze star wars] trzeba go ściągnąć czy porostu jest jako zwykły serwer?

Nie, używałem modów, ale trzeba je ściągać.

4.Gra nie jest przez steama więc gdzie trzeba się zarejestrować, co trzeba ściągnąć żeby w to grać?

Nigdzie, wpisujesz key w grze i grasz. Co do ściągania to tylko patche tak jak pisałem w punkcie pierwszym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...