Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marahin

Rozwiązany: Battlefield Bad Company 2 - Vietnam i odblokowywanie broni

Polecane posty

Joł.

Panowie, otóż spotkałem się z pewną rzeczą.

Grając w Vietnam już troszkę, zauważyłem że przy lepszych killstreakach (lub od pewnej liczby zabójstw daną bronią) dostaje się (albo tylko ja dostaję ?o.o) coś typu achievementu. Tzn, podczas gry wyskakuje plakietka z podpisem "PRZEDMIOT ODBLOKOWANY W GRZE BFBFC2". No i świetnie. Nie wiem tylko jaki przedmiot. Chyba broń, okej.. Ale jak że tak powiem się do niego dostać w podstawce? Tzn., rozumiem że jeśli ten przedmiot został odblokowany to mogę go używać? Nie jest to chyba tylko plakietka tak zeby sobie fotkę strzelić.

A więc nie wiem o co chodzi z tym achievem, przepraszam jeśli niewyraźnie dzisiaj piszę, lub nieskładnie.

Pozdrawiam, z góry dzięki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj, ja rozumiem że system nauczania w Polsce upada, ale aż tak?

Czytanie ze zrozumieniem - piszę przecież, kurczę blade, iż w MENU (czyt. okienku po dolnej stronie ekranu, które pojawia się gdy moja wirtualna postać chce się odrodzić <wejść do gry>, w którym wybiera się normalnie broń i specjalizacje) ŻADNA NOWA RZECZ SIĘ NIE POJAWIA. Tj. broni nowej nie ma, ani specjalizacji, ani nic.

Rozumiemy?

Jak nie rozumiemy, to rozkładam ręce i czekam na kogoś innego.

Powodzenia w interpretacji moich postów,

Marahin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maxeor, nie ma żadnej informacji czy w Vietnamie, czy w podstawce ile killi trzeba zdobyć żeby cokolwiek odblokować z Vietnamu do podstawki, a jeśli chodzi o tłumaczenia, to jedyny tekst do przetłumaczenia był pod plakietką, tj. całę zdanie "ELEMENT ODBLOKOWANY W GRZE BFBC2", nie wiem czy ktoś potrafiłby się pomylić z przetłumaczeniem tego (no, choć znając niektórych przedstawicieli młodzieży polskiej... to śmiem spekulować na ten temat).

Panowie, sorry wielkie, ale to nie ma sensu. Jeśli nie wiecie nic na 100% albo nie macie nic mądrzejszego do zasugerowania, to nie piszcie w tym temacie, bo zwyczajnie mi to nie pomoże.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak:

W Vietnamie masz odbolokawne WSZYSTKIE bronie podstawowe dla każdej z klas.

Bronie dodatkowe (tnt, mortar, rpg itp.) oraz specjalności (ammo, medkit, strzykawka itp.) odblokowujesz wraz z postępem w grze.

Wszystko jest do wglądu w menu grze opcje/broń i gadżety - tam też pisze ile pkt daną klasą lub ile pkt w ogóle musisz zdobyć aby odblokować daną specjalność/broń/gadżet - tyczy się to też podstawki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...