Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ProXimoPL

Rozwiązany: Nowy Router

Polecane posty

Witam , chciał bym zasięgnąć rady , potrzebuję router do 100-150 zł max , do routera musi być podłączony 1 komputer po kablu i 2 komputer przez wi-fi + laptop też wi-fi , nie wiem co w tej cenie moge kupić , i osobno potrzebował bym jakiejś karty wi-fi pod pci do komputera , do 50 zł czy jest sens wi-fi przy odległości 6-7 m przez sciane? Internet mam z netii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

snoopher

Router bardzo dobry pod warunkiem, że chcesz by wyrzucił pieniądze w błoto. Podany przez ciebie router to xDSL a on potrzebuje ADSL. Najpierw zapoznaj się z pojęciami a później polecaj.

ProXimoPL

Router weź taki TP-Link TD-W8961ND. Przy 7 metrach myślę, że lepiej pociągnąć skrętkę. Jeżeli bardzo ci zależy to mogę podać jakąś kartę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem w tym że skrętki nie pociągnę , teraz skrętka leży na podłodze i już jest pocięta przez "przechodniów" a poprowadzić jej inaczej za bardzo szansy nie ma (nie będę rozkuwał kafelek) dlatego chcę wi-fi , mam nadzieje że duży spadek szybkości to nie będzie.

EDIT : aha posiadam modem sagem s@st 800-840 rozumiem że ten router ma wbudowany modem tak?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...