Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Makintosh

Grand Theft Auto IV - Bujanie Obrazu

Polecane posty

Jakiś czas temu KUPIŁEM oryginalne GTA IV. Przegrałem (wg. XFire) 43h i dzisiaj napotkałem dość... nietypowy błąd. Wychodzę z savehouse'u, wsiadam w samochód i wszystko jest ok. Wysiadam - obraz zaczyna się bujać i tak cały czas. Wczytam grę - chodzę pieszo itp. jest ok, wsiądę i wysiądę z samochodu - bujająca się kamera, a czasem (głównie taxówki) bez kierowców odjeżdżają same (!).

Gra spatchowana do najnowszego patcha, bez "Epizodów". Komputer nie jest problemem bo 43h nic się nie działo...

PS.

Nie używam cracków itp. mam oryginał więc po co?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patch miałem zainstalowany od samego początku gry i nie dawał żadnych symptomów choroby. Mody do gry instaluję dopiero gdy ją przejdą i są one ciekawe i proste w instalacji.

Obecnie gra jest tylko spatchowana i czysta, bez modyfikacji. Do tej pory działała dobrze i nagle jej odbiło po misji "Lure" (Francis, Algonquin). W tle pracuje Steam i XFire, wyłączenie obu nie daje efektów...

Szukałem info o tym błędzie i wynika, że gra tak sygnalizuje, że jest spiracona :blink: - a to jest dziwne, bo nie dość, ze oryginał, to jeszcze z Games for Windows Live włączonym (żeby zapisywać stan gry - nie można wyłączyć).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...