Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SerwusX

Pomoc w kupnie monitora

Polecane posty

Witam!

Prosiłbym o pomoc. Aktualnie posiadam monitor 19'' BENQ T905, który jest całkiem dobry, ale niestety mały. :/ Nie wiem jaki monitor wybrać (a raczej na jaki zbierać :)), tak szczerze, to nie bardzo się na tym znam. Chciałbym, żeby miał wysoką przekątną ekranu.

Nie bójta się, karta graficzna to obsłuży.

Koniecznie musi być dobrze podświetlony, mieć dość dobre kolory i szybki czas reakcji (najlepiej mniej niż 10 ms).

Jaka rozdzielczość jest teraz najlepsza (tzn. najpopularniejsza w grach)? 1920x1200?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się tam nie znam, ale może taki?Benq Nie drogi, duży. Sam mam zamiar taki zakupić :)

Za mały.

dlaczego nie chcesz IPS??

przez ich czas reakcji??

WSZYSTKO poniżej 10ms jest dobre do grania i nie będzie żadnego smużenia itp

Za drogi.

Jw. Osobiście rozważyłbym dopłatę do Della 2209WA.

http://www.agito.pl/monitory-lcd/dell-22-l...paign=wszystkie

Matryca IPS oferuje o wiele lepszą jakość obrazu niż TN (żywsze kolory, szersze kąty widzenia, lepszy kontrast). Różnica jest mocno odczuwalna.

Za mały.

Sry, że nie napisałem tego w opiesie, ani w pierwszym poście. Teraz piszę. ^^

Jakie proponujecie >23''? W CDA z listopada były testy monitorów dla graczy.

1. I miejsce w teście: HP 2310ei

2. III miejsce w teście iiyama PLE2410HDS.

Co sądzicie o tych monitorach? Skłaniałbym się ku temu drugiemu, ale to są testy nowości i nie wiem, czy istnieje jakieś starsze, a lepsze rozwiązanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sam mam zamiar kupić monitor. Po przejżeniu kilku recenzji i opinii chyba będzie to 23` Dell U2311H. Pozbawiony wady swojego mniejszego brata, czyli STRASZNEJ prądożerności. Co prawda za 900zł mozna mieć znacznie większe matryce TN, ale to już zależy czy wolisz jakość czy wielkość. Monitor nie jest też tak filigranowy jak LEDy, ale jakie to ma znaczenie gdy stoi na biurku (z CRTkami to były problemy dopiero).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...