Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kluz

Zakup TV

Polecane posty

Otóż sprawa wygląda następująco. Podobno jutro w Media Markt mają być wyprzedaże bez VAT'u (przynajmniej w KrK :P) i mój tata planuje zakup TV do salonu.

Chodzi mi o to na co zwrócić uwagę. Jakie parametry są właściwe? Rozglądam bym się za TV LCD, Full HD.

Dlatego:

Jaki kontrast był by odpowiedni?

Jakie opóźnienie jest nie zauważalne dla oka (planuje zakup LCD i poniżej 3 tyś, więc nie licze na jakieś strasznie niskie wartości.)

Czy warto brać z USB/Ethernet? Będzie to jakoś specjalnie rozwijane/ wykorzystywane?

Warto brać 50" (powiedzmy) czy lepiej 42 ale jakiś lepszy?

Zauważyłem, że w opisach różnych telewizorów są różne "specjalne systemy" wykorzystywane. Czy warto na jakiś zwrócić uwagę?

Które firmy uchodzą za dobre? Podobno Panasonic'i są niezłe. Ja bym stawiał na jakiegoś LG, ale mój "papa" uważa, że są awaryjne i generalnie nie nadające się. Mimo, że sam mam LG 22" przy komputerze.

Swoją drogą uważacie, że podłączenie takiego komputera jest warte świeczki?

Procesor: Intel Core Quad Q6600 2.40GHz (jeszcze nie kręcony)

Ram:2x 1GB Kingston 800Mhz

Płyta główna:Asus P5QL/EPU

Karta Graficzna: Ati Radeon EAH5750 1GB.

Zasilacz:COOLERMASTER RS-460 EXTREMEPOWER PLUS

Nie mówię na stałe. Tylko, że się "popisać" jaką grą/filmem/whatever :)

Dziękuje i pozdrawiam, Kluz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli plazme to najlepiej panasonica a le jak LCD zwykły lub LCD LED to LG Samsung lub Sony. Napewno lepszy 42 calowy niż gorszy 50. Nawet nie patrz na kontrast i inne duperele bo to co tam pisze to nie jest prawda. Weź który ma lepszy obraz i tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tematy o zakupach zakładamy w dziale "Składamy komputer - kupujemy części".

Wątek przeniosłem.

Postaraj się nie wpaść w szał kupowania bez VAT-u, bo zazwyczaj to żaden interes. Wystarczy sprawdzić ceny interesujących produktów i porównać je z tymi ze sklepu nie-dla-idiotów :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...