Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nath4

Nokia E65 - Wolne działanie oprogramowania

Polecane posty

Witam niedawno kupiłem nokie E65. Wszystko działa świetnie ale komórka ma skłonności do wolnego działania i w przypadku gdy wrzuce jakiś film do folderu, chociażby taki na 5-mb telefon ładuje folder w nieskończoność po czym gdy wyjde z folderu jest taka zwiecha, że nic nie da sie zrobić i muszę wyciągać baterię by coś ruszyło. Da sie cos z tym zrobic?

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów w dziale Komórki. - politan

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągnij tę aplikacje - KLIK

Odpal i postępuj zgodnie z instrukcjami. Zostanie zaktualizowany soft, lub wgrany od nowa obecny. Powinno pomóc przyspieszyć komórkę.

Przedtem za pomocom Nokia PC Suite zrób kopie zapasową telefonu aby nie potracić danych, choć ich nadmierna ilość także może spowalniać telefon. Polecam wgrać ponownie tylko numery i SMS, a najlepiej zrzuć numery na SIM i tam je trzymaj, nie zapominając o zapisywaniu numerów na komputerze(przez Nokia PC Suit) aby ich nie stracić w momencie utraty/uszkodzenia SIM

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK zaraz sproboję, własnie robię kopie. Wie ktos jaki jest najnowszy firmware do mojej nokii?

edit zapomnialem dodac ze telefon byl sprowadzany z angli. I mial przerbiony jezyk na POlski. PO wgraniu tego nowego softu mam Angielski i nie mam opcji Polski. Czy zmienic jezyk da sie tylko poprzez "komis" ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...