Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hohen95

Jak podzielić łącze.

Polecane posty

Witam. Posiadam router TD-W8960N i internet 1 Mb/s. Podczas gdy gram sobie przez internet, a mój brat oglada cos w necie mam straszne pingi. Moje pytanie-jak podzielic łącze tak, aby oba komputery miał po połowie 1 Mb, oraz tak aby przy pracy jednego komp. miał całą prędkość stałą tzn. 1 Mb/s. Słyszałem, że są do tego specjalistyczne programy ale nie mam zbyt dużego pojęcia o nich, dlatego proszę o waszą pomoc. Pozdrawiam:

Mateusz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym routerze nie podzielisz pasma. Potrzebujesz routera z alternatywnym oprogramowaniem lub dobrym QoS. U siebie możesz się pobawić QoS lecz na równe części nic nie podzielisz, jedynie ustawisz priorytety. Może to coś da.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo ja, albo Ty nie zrozumialeś. Mam z bratem mamy problem, który chcemy rozwiazac pokojowo. Z tego co wiem NetLimiter dzieli łącze kiedy jest włączony na 2 komputerach i do tego wlasnie chcemy dobrowadzic. Wyłączyć NetLimiter przy pracy raczej nie będziemy, bo to byloby nie w naszym interesie, chyba że chodzi Ci o to, że potem nie da się go włączyć czy coś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...