Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fire100ne

Resident Evil 4 - problem z przejściem

Polecane posty

Zazwyczaj sam sobie radze w grach ale niestety tym razem musze sie uciec do waszej pomocy.

A więc tak jestem w 1 rozdziale 3 czesci or something. Zaraz po wyjsciu z tego domu stoi na drodze hmm... drwal z piłą. 12 kulek z shotguna 10 z pistoletu i 2 z karabinu snajperskiego a on ciagle zyje. W koncu dorywaja mnie tubylcy i drwal ucina Leonowi łeb. Co z nim zrobic???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem ten moment jakieś 5-6 razy ;) No fakt, ten fragment jest jednym z trudniejszych. Najlepiej rzucić zaraz po wyjściu flasha (jeśli nie masz - poszukaj w domu). Jak drwal będzie się skręcał wal po głowie. Kiedy oprzytomnieje strzelaj w nogi, by upadł. Rzuć granat zapalający i/lub wybuchowy. Reszta zależy od szczęścia - może rozwalisz go, może on rozwali Ciebie. Najlepsza taktyka to po prostu ucieczka. Gdy drwal podejdzie zbyt blisko zrób obrót i ucieknij kilka kroków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na jakim grasz poziomie trudnosci na normalnym czy łatwym ? radze zacza od nowa na nizszy poziomie i dokładne zbieranie wszstkiego ewentualnie wejdz gdziesz na dach i zrzuc drabine z tamtad go mecz rozbijaj skrzynie tylko nozem i amunicj bedziesz miał napenow wiecej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość eldragon93

Nie da się kupować amunicji. Co do gościa z piłą to mi udało się go ogłuszyć flashem i skroiłem go nożem. Trzeba przyznać, że gdyby było przystępniejsze sterowanie byłoby łatwiej...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...