Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Koljastrasz

The Burning Crusade nie wykrywa World of Warcraft

Polecane posty

Witam!

Mam taki problem , że zakupiłem WoW i TBC. Po zainstalowaniu ściągało mi się coś ok. 5gb. I po tym gra się uruchomiła z menu cataclysm ale przy wyborze postaci nie mam dostępnego dodatku?

I chciałem zainstalować TBC a w instalatorze prosi mnie o instalację podstawki lub kupno jego.

W czym może być problem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam taki problem , że zakupiłem WoW i TBC. Po zainstalowaniu ściągało mi się coś ok. 5gb. I po tym gra się uruchomiła z menu cataclysm ale przy wyborze postaci nie mam dostępnego dodatku?

I chciałem zainstalować TBC a w instalatorze prosi mnie o instalację podstawki lub kupno jego.

W czym może być problem?

jak nie masz dostepnego dodatku? to znaczy nie mozesz stworzyc ani dranei ani Blood elfa? Sprawdz swoje konto na battle.net, czy masz tam TBC aktywowane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się aktywować TBC a przypadkiem to nie powinno zmienić wersji gry? Bo w menu cały czas mam wersję 4.03?

O.o

Nie rozumiem twojego problemu niestety. Kupujesz gre, podstawke z TBC (choc wydaje mi sie ze w tym momencie lepiej kupic za 79 zl battle chest), aktywujesz, instalujesz i grasz. Jak masz problem z aktywacja TBC dzwon na polska infolinie blizzarda. Jest darmowa, na ich stronie mozna znalezc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...