Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

Razer - długi okres realizacji gwarancji

Polecane posty

Ponad miesiąc temu oddałem mysz Razer Deathadder na gwarancję (door to dorr, tj. za pośrednictwem kuriera w obie strony). W Polsce gwarancją zajmuje się serwis MultiMedia Vision. Jak oddawałem im na serwis klawiaturę Razera, to przysłali po ok 2 tygodniach nową z wymiany (to była z wadliwej serii).

A co do myszy, sprawa jest skomplikowana, bo występował tzw. dwuklik i LPM nie zawsze działał. Podobno więc odesłali na serwis Razera i napisano mi, że realizacja gwarancji w takim przypadku trwa średnio 1,5 miesiąca (a więc przypuszczam, że może i 2 miesiące w skrajnych przypadkach).

Czy to rzeczywiście możliwe, aby trwało to tak długo, czy ktoś mnie wkręca?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, podobnie mam i ja z moją myszką Razer Imperator (dwuklik = gwarancja).

Myszkę wysłałem w ramach gwarancji do sklepu hard-pc.pl (do nich nic nie mam, bo na moje ponaglenia odpisują z cierpliwością), ale cyt.:

Witam,

To nie Razer rozpatruje reklamacje, a jeden z dystrybutorów na terenie polski. Towar im oddałem ~14 kwietnia i do chwili obecnej nie mam informacji :)

(...)

Gdybym wiedział, że Razer podpisuje umowy z takimi dystrybutorami, zanabyłbym drogą kupna inną myszkę.

A tak, gdyby nie zapasowa, którą pożyczyła mi Demonic to jeszcze mocniej by krew kipiała ;)

Ale i tak są znacznie lepsi moim zdaniem od serwisu Listan (BeQuiet) czyli:

1. Raz mi odesłali zasilacz twierdząc że jest sprawny

2. Drugi raz odeslali mi nowszy model (+), ALE ZE ZERWANĄ PLOMBĄ - moja wina, że nie sprawdziłem tego przy kurierze, ale ciekawy sposób serwisu, aby pozbyć się "uciążliwego" klienta. I panowie z Listana niech przypadkiem nie próbują zaprzeczać, bo jak było obie strony doskonale wiedzą ;>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...