Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kiziorr

Rozwiązany: Battlefield: Bad Company 2 - skradziony klucz

Polecane posty

Witam. Dzisiaj przychodząc ze szkoły chciałem zagrać sobie w BC2 i logując się do gry wyskoczyło mi okienko z CD-KEY do wpisania. Pierwszy raz od momentu zakupu mi się pojawiło więc dobra. Przepisałem klucz, biorę OK i ... nic. Pisało, że klucz jest aktualnie używany, przez innego gracza. Dobra. Usunąłem grę w Panelu Sterowania i wchodzę na EADM, aby zainstalować ponownie. Zalogowałem się, biorę ,,Moje gry" i okazało się, że nie mam tam niestety Bad Company 2! Ok uspokoiłem się, uruchomiłem komputer ponownie i dalej nie ma. Napisałem do supportu, ale odpowiedzą mi dopiero jutro wieczorem, więc pytam się użytkowników czy ktoś już miał taki problem. Jak miał to niech podzieli się informacją co zrobił, aby gra mu zadziałała.

BTW. Grę kupiłem przez Allegro.pl w wersji elektronicznej (Only CD-KEY)

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podbijaj tematu. Jezeli do bc kupiłes klucz na allegro to bye bye z bad company. Gra dosłownie wyparowuje z konta i nic nie mozna zrobic. Pomoc ea nawet palcem nie kiwnie. Ja tak miałem. Wczesniej nalezy nagrac instalke a jak nie masz to od kogos pożyczyc. Co do ponownego wpisania klucza to moze podałes zły login.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakbym (oczywiście wiem, wiem, że to jest już poniżej pasa, ale jak EA mnie potraktowało) spróbował powiedzmy skombinować grę w ,,lewym" pudełku? Bo kolega ma grę, ale on mieszka w Toruniu i trochę boi mi się powierzyć konto. Czy wtedy jakbym wpisał CD-KEY grałbym czy nie? Jak nie to temat zamknięty a jak tak to też ;) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do EA nie masz co pisać bo nie masz dowodu, że nabyłeś legalny klucz.

Co najwyżej pisz do gościa, że w jakiś sposób Twój klucz przestał działać i że chcesz nowy (najlepiej skan) bo inaczej zgłosisz sprawę do Allegro.

Facet albo się przestraszy i wyśle nowy klucz albo Cię wyśmieje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...