Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

haz111

Myszka do ok. 80 zł

Polecane posty

Zamierzam kupić sobie myszkę. Przeznaczeniem są oczywiście gry, ale na necie też dużo siedzę :D Górna granica ceny to 80 zł, na razie nie mam tyle kasy żeby przepłacać na super-ultra markową myszkę Razera, ba nawet nie widzę takiej potrzeby... Więc interesują mnie myszki takich firm jak np. A4-Tech - dobra jakość w dobrej cenie :wink:

Macie jakieś propozycje?

Ja ze swojej strony najchętniej kupowałbym w sklepie zadowolenie.pl z prostego powodu - tata pracuje o rzut kamieniem od punktu w którym można zamówiony towar odebrać :cool: Jednak nie jest to jakiś bardzo ważny wymóg bo tam oferta myszek spełniających moje kryteria jest... co tam dużo pisać... bardzo mała. Właściwie to tylko A4TECH Oscar X747 i A4TECH X750. Więc sklep w sumie nie gra roli - byleby można było w nim kupić jeszcze pendrive - ale to spełni chyba każdy sklep z elektroniką... Aha, zakup przez Allegro odpada z przyczyn ode mnie niezależnych...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze więc. Myślę, że kupie tutaj: http://www.net-s.pl/index.php?id=3&c=1...aming-Black-USB - za 66 zł, do tego jeszcze pendrive za 80 zł, czyli 147 zł + 22 zł za koszt przesyłki, czyli 169 zł :)

Jeszcze mam jedno pytanko, mianowicie: ile ta mysz kosztuje w normalnym sklepie, via MediaMarkt lub media expert?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...