Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

Minifelietony

Polecane posty

Osobiście zgadzam się z felietonem Smugglera na temat 'Kiepskich' - uff... już nawet nie trzeba o tym słuchać, a co dopiero oglądać. Rodzinka Bunddych faktycznie była 100 razy lepsza (chociaż równiez infantylna). Spodobał mi się także felieton MacAbry - z tą paniką przed telefonami nie jest sam ;-). Co do felietonu Elda - jakiś czas temu nie można było otwierać Gadu-Gadu przy wrażliwych osobach (ze względu na jego opisy) :twisted: .

Ogólnie fajny pomysł - miło się to czyta, czekam na kolejne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felietoniki przypadły mi do gustu. Lepsze to niż ankiety z nieco już wymęczonymi pytaniami wymyślanymi na siłę.

Tekstu Smugglera nie zrozumiałem ;) z tego prostego powodu, że telewizji od lat już kilku nie oglądam. Więc czy "Kiepscy" będą dalej czy nie - mnie to wcale nie tyczy :)

W pełni się podpisują pod felietonikiem Czarnego Iwana...też codziennie dojeżdżam komunikacją miejską która dostarcza mi wielu stresów/radości i na dodatek czasami dba o mój sportowy tryb życia (dobiegnij 100m żeby wsiąść do już ruszającego autobusu, ew. praca nóg i łokci żeby wepchać się do metra w porannych godzinach szczytu).

No i co do dzwonków to w pracy mam kolesia który jako dzwonek ma jakieś przemówienie Leppera nagrane...Pierwszy raz było śmieszne, drugi i trzeci od biedy też teraz już tylko doprowadza do szału.

Eld jak to Eld :) Etatowa maruda (ciekawe po jakim czasie stwierdzi, że WoW to badziew;) )

Generalnie pomysł moim zdaniem jak najbardziej na poziomie i fajnie by było coś takiego poczytać przez pewien czas (do momentu aż Wam się nie znudzi/nie będziecie mieli o czym pisać ;) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felietony są ok. Zawsze to jakś odmiana i mam nadzieję że nie jest to jednorazowa akcja. A co do treści to zgadzam się z Gohstem- parkowanie na miejscach dla niepełnosprawnych jest co najmniej chamskie i gdyby jego akcja przeszła kiedyś w stadium realizacji, to może liczyć na moją pomoc (tj. w naklejaniu naklejek) :) pozostałe felietony też są w porządku, w pełni rozumiem Iwana- ja też w dni robocze dojeżdżam na instytut (5-6 km) i wiem jaką traumą może być podróż z MZK. Rozwiązałem ten problem połowicznie- wiosną i latem chodzę piechotą :) (co zajmuje mi niespełna godzinę), ale to też nie jest zbyt dobre dla zdrowia (spaliny :?), ale przynajmniej oszczędzam na miesięcznych.

I zgadzam się też ze Smugglerem- Kiepscy to szmira. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minifelietony? A więc chodzi o zastępstwo Pod Obstrzałem 2? No to ja mam miłe odczucia co do tego new działu. Fajnie się to czyta, można się też dowiedzieć więcej o redaktorach, a to mi się podoba. No i poziom tekstów jest, jak na mnie, całkiem wysoki.

A ja się wyróżnie i powiem: A ja tam Kiepskich lubiłem. Nie tak żeby codziennie oglądać, ale jak patrzyłem od czasu do czasu, to fajnie było się tak ogłupić. A i trafiały się śmieszne odcinki. No ale starczy o Kiepskich.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł z felietonami jest bardzo dobry. Na początku troche się zdziwiłem brakiem ankiet, ale po przeczytaniu ich stwierdzłem, że są lepsze. Co do ich treści, to troche nudzi mnie ciągłe narzekanie Elda. Może niech choć raz napisze coś pozytywnego.

Jeśli chodzi o Kiepskich to z początku mi się podobaly. Ale zacząłem powolutku dojrzewać i z jednego z lepszych serial stał się nudnym wypełniaczem czasu. Oglądałem go jak nie bylo nic ciekawego w TV, a Bundych nigdy nie lubiłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minifelietony? A więc chodzi o zastępstwo Pod Obstrzałem 2?

A nie jest to zastępstwo ankiet, przy czym PO2 wypadło z innych powodów?

Fajnie że są te felietoniki, widać problemy zycia codziennego :). Nie do końca tylko zrozumiałem ten felieton o "runach", w sensie że się zakałapućkałem :P.

Ogólnie rzecz biorąc - mleka i felietonów :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm....Moje zdanie na temat Kiepskich ? Kiedyś , w 1999 , 2000 ,2001 ten serial był dobry. Pewne momenty mnie rozbrajały. Natomiast pozniejsze serie były coraz bardziej beznadziejne. Gdyby nie aktorzy , nie mozna by było tego oglądać.

2 . Kiepscy byli robieni jednak na podstawie Ala Bandiego i jego rodziny.

Serial o Bandich jest dla mnie najlepszym , najzabawniejszym serialem jaki widziałem. Przy wielu odcinkach ze śmiechu kładłem sie na podłoge.

:arrow: Kiepscy 1999- :arrow: Aktorzy 10/10

:arrow: Fabuła 9/10

:arrow: Dowcipy 9/10

:arrow: Kiepscy 2004-

:arrow: Aktorzy 7/10

:arrow: Fabuła 2/10

:arrow: Dowcipy 7/10

:arrow: Bundy(All time) :arrow: Aktorzy- 10/10

:arrow: Fabuła - 10/10

:arrow: Dowcipy-10/10

3. Dobrze , ze felietony zastapiły ,, wypalone ,,ankiety

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minifelietony nie wszystkie przypadły mi do gustu ale są bardzo ok (większa część - fajna), szczególnie, że PO strasznie się już przejadło.

Narazie chętnie będe czytał te minifelietony - to był pierwszy numer, zobaczymy co bedzie w następnych :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweuku, felietony są za ankiety :D.

Mi też bardzo przypadły do gustu. Fajnie się to czyta, można dowiedzieć się czegoś nowego o redaktorach, o ich poglądach, same plusy :D. I chciałbym, żeby kiedyś w CDA pojawiły się jakieś duże felietony, bo to w koncu pismo DLA GRACZy, nie o grach :D. Tak więc mam nadzieję, że to nie jednorazowy 'wybryk' ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się ze Smugglerem nie zgadzam w sprawie Kiepskich- fakt, byli prymitywni i wulgarni ale mieli w sobie to "coś" i dlatego ich oglądałem. Al Bundy i jego familia jednak są lepsi, to fakt. Rest in Peace, Cycu :)

Minifelietony- pomysł dobry, rzekłbym nawet że świetny. Tylko mała prośba- zmuście Allora do pisania bardziej zrozumialej. Nie zrozumcie nnie źle- rozumiem jego bajanie, ale dopiero po dwukrotnym przeczytaniu :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minifelietony- pomysł dobry, rzekłbym nawet że świetny. Tylko mała prośba- zmuście Allora do pisania bardziej zrozumialej. Nie zrozumcie nnie źle- rozumiem jego bajanie, ale dopiero po dwukrotnym przeczytaniu :(

>>>To i tak jestes dobry, bo ja musialem jednak od Ala wycisnac "o czym to wlasciwie jest" :). Ale juz nastepny jego tekst bedzie przystepniejszy :). Zalapalem za pierwszym razem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, felietoniki, jak już zdążyłam napisać, są bardzo miłym pomysłem. Jednak w sprawie Kiepskich... Cóż, nie miałam nic przeciwko temu serialowi. Trochę nawet szkoda ot, np. Babki. :D A wracając do tematu, ANI MI SIĘ WAŻCIE ZAPRZESTAĆ PISANIA FELIETONÓW! No, to by było na tyle. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, felietoniki, jak już zdążyłam napisać, są bardzo miłym pomysłem. Jednak w sprawie Kiepskich... Cóż, nie miałam nic przeciwko temu serialowi. Trochę nawet szkoda ot, np. Babki. :D A wracając do tematu, ANI MI SIĘ WAŻCIE ZAPRZESTAĆ PISANIA FELIETONÓW! No, to by było na tyle. :wink:

No, babka byla OK, tu sie zgodze. Bo nie starala sie byc na sile smieszna, nie szczerzyla sie, nie robila glupawych min itd. Byla jedyna normalna w rodzinie kretynow i desperacko walczyla o swoja godnosc. Niestety reszta aktorow poszla w tania blazenade i parodiowanie Czarka Pazury imitujacego Carreya. Blech.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz sie wypowiadalem o MF (fajny skrót ;]) przy okazji "reakcji na 12/05", ale powtorze ze to swietny pomysl, duzo lepsze niz Pod Ostrzalem, ktore ostatnimi czasy calkowicie olewalem, a tu taki powiew swiezosci...Szczal (he he)w dyszke. Bardzo milo sie toto czyta i ogolnie mozna sie posmiac (jak przy MF Eldzika) czy poglowkowac o co chodzi (Allor). SUPER !

A jesli chodzi o "Kiepskich" to obejrzalem raptem ze 4 odcinki moze i mialem (mam) bardzo mieszane odczucia. Niby to smieszne, ale z drugiej strony pozbawione wyrazu i denne. Chociaz Waldus czasem byl fajny :), no i Babka :wink:

World of Eld - niech pisze o tym co go denerwuje. Tematów nie zabraknie mu do końca życia

Lol, swietny pomysl :D, ale pewnie co 2 miechy powracalby temat (w jego mini-felietonie ofkorz) podwyzki albo zbyt malej pensji :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł felietonów jak najbardziej słuszny i fajny;] Zdecydowanie przypadł mi do gustu.

Kiepscy-> Może i mnie to bawiło, ale z dobre 5 lat temu, kiedy to po powrocie z podstawówki z wypiekami na twarzy oglądałem Power Rangers. Teraz jak najbardziej się ze Smugglerem zgadzam. Smutne jest jedynie to, że przez tyle lat miał kto ten nasz kiepski serial o Kiepskich oglądac. No cóż, każdy ma takich Bundych na jakich zasługuje...

Niespodobał mi się za to tekst Huta. Wydaje się byc pisany na 5 minut przed oddaniem do druku. Widac pisał go jeden z mniej udanych klonów^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna sprawa. Na pierwszy ogień poszedł Mac Abra - spodobało mi się, z resztą jak wszystkie, prócz minifelietonu Huta (I don`t know whyyy...) i Allora (joke - nawet go nie przeczytałem :)). Ogólnie fajna sprawa, ale mam pyt. do Smugga: czy choć 1 odcinek kiepski spodobał Ci się?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezły pomysł z tymi felietonami :). Naturalnie czytałem tak jak zostały poukładane czyli po koleji. Podobał mi się felieton pana Ghosta :]. Przyznam to jest naprawdę wredne ze strony tych ludzi co parkują na miejscach dla niepełnosprawnych :/. Egoiści jedni...

Ze Smuglerem muszę się nie zgodzić ;). Ja lubiłem bardzo Kiepskich, po prostu miło było często wracać ze szkoły zmęczony nauką i zaraz zasiadać przed TV odpalając Kiepskich ;]. Ach te ich pomysły...szkoda, ze więcej ich już nie będzie :(.

No i MacAbry także mi się spodobał na temat dzwoniących telefonów :]. Temu to naprawdę współczuje bo także nie raz nie dwamam podobną sytuacje, brat zostawia komórę lub Ojciec i oczywiście dzwonią kiedy oni znajdują się gdzieś gdzie ich nie powinno być :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minifelietony to naprawdę świetny pomysł. Popieram w 100% Człowiekowi już sie znudziło czytanie Pod Obstrzałem, to będzie mógł poznac zdanie redaktorów na rózne zagadnienia życia codziennego, podlane dawką humoru. Kompozycja idealna. Tak trzymac ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysl minifelietonow bardzo mi sie podoba. Ankiety faktycznie juz sie zaczely robic nudne, bo ile mozna wymyslac takie pytania, zeby byly oryginalne, ciekawe i w miare dowcipne? A tak mamy powiew swiezosci i bedziemy mogli sie tez dowiedziec roznych ciekawych rzeczy o redaktorach.

Przyznaje, ze felietonu Allora ni w zab nie lapie. Moze ktos wytlumaczyc? :). Hut faktycznie cienko wypadl (moze rzeczywiscie gorszy klon? :]), nic szczegolnie ciekawego nie napisal. Za to z Eldem, co bardzo dziwne, bo mam do niego stosunek wybitnie negatywny (pisze swietnie, ale jego zachowanie strasznie mi sie nie podoba), zgadzam sie. Blizzard faktycznie przez sporo czasu olewal graczy, a granie w WoW'a bylo niemozliwe. A za cos place te 13€ miesiecznie. Na szczescie (u mnie przynajmniej) problem zniknal, ale zle wrazenie pozostalo.

Kiepscy? Jasne, zupelnie inny poziom niz Bundy (genialny serial), ale mimo wszystko nawet mi sie podobal. Moze po prostu lubie filmy z gatunku "tak glupie, ze az smieszne"? :) [oczywiscie, tylko niektore] Mimo wszystko to, czy beda jeszcze leciec czy nie, to mi naprawde wisi, powiewa i lopocze na wietrze (jak ktos to ladnie powiedzial :) ). I tak raczej nie ogladalem od daawna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już pisałem że pomysł jak najbardziej OK, co oczywiście podtrzymuję. Tak samo jak i propozycje by pomyśleć nad udostępnienim tego miejsca nie tylko dla osób z redakcji. Czyż nie lepiej zamiast wymuszać i i stresować Elda dać to miejsce komuś, kto napisze coś ciekawego.

Co do zamych felietoników - hehe pomysł Ghosta z nalepkami niezły. Mnie to równie mocno denerwuje, bo znaleźć mniejsce ne parkingu coraz trudniej. Nalepeczk tylko trzebaby tak sporządzić by jednoznacznie wskazywały na "kalectwo" umysłowe - może mózg na wózku inwalidzkim.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...