Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość RaxusV

Dziwne odgłosy w czasie gry oraz inne problemy

Polecane posty

Witam. Od pewnego czasu, podczas gry słychać charakterystyczny dźwięk trrrrrrrrrrrrrrrrrr i system się zawiesza. Klawisz windows nie działa, menedżer urządzeń nie chce się włączyć. Ostatnio zdarzyło się dzisiaj. Po restarcie wyświetlił mi się błąd (najprawdopodobniej Spyware Docktor) iż "pamięć nie może być read". Czy to wina zasilacza?

Drugi problem dotyczy tego, iż włancza mi się ekran logowania, i muszę klikać nazwę użytkownika (wcześniej tak nie było). Jak można to zmienić.

Trzeci problem - otóż wchodząc w konta użytkowników natknąłem się na konto ASP.NET Machine A. Jest to konto z ograniczeniami, chronione hasłem. Skąd ono się wzięło?

Konfiguracja kompa :

Asus Geforce GTS 250

AMD ATHLON II X4 620

Gigabyte ga-ma770t-ud3

Goodram 2x2gb chyba 1333 mhz.

Zasilacz Logic 500 W (nie pisać, że lipa bo to wiem!)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Może dysk trzeszczy? Dzieje się to na konkretnej grze? Przeskanuj dysk twardy (najlepiej z poziomu linii komend poleceniem chkdsk /r)

2. Konto asp.net możesz śmiało usunąć z poziomu panelu sterowania...

3. ... w którym znajdziesz też opcję Użyj ekranu powitalnego - wystarczy ją wyłączyć i ekran z wyborem użytkowników zniknie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproszę o odczyty S.M.A.R.T. dysku twardego. Możesz je uzyskać np. za pomocą programów takich jak: HDD Scan, czy HD Tune (zakładka Health). Jeśli problem wystąpi jeszcze raz, to spróbuj uchem namierzyć skąd pochodzi dźwięk.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odczyty postaram się zrobić w niedługim czasie. Od siebie dodam, iż teń dźwięk trwa bardzo krótko (jakieś 2s. więc namierzyć go niezbyt mogę). Po tym system się zawiesza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...