Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MarQs

Niebieski ekran śmierci i restart komputera

Polecane posty

Witam. Po wymianie karty (z GeForce 8800 GT na GeForce 460 GTX) mam problem z kompem, który wcześniej nie występował (czytaj przed wymianą) Mianowice, korzystając z You Tube'a oraz http://vod.onet.pl/ (również stronka z filmami/serialami etc.) po kilku sekundach oglądania jakiegokolwiek filmu na tych stronkach pokazuje mi się blue screen, następuje odliczanie do 100 i komp się restartuje. Dodam, że używam Mozilli Firefox. Co ciekawe, kiedy korzystam z YT przez Opere problem ten nie występuje! Blue screen pojawiał się również kiedy grałem, lecz bardzo rzadko.

Dodam jeszcze jedno: poszperałem trochę w necie i dowiedziałem się, że typową przyczyną błędu STOP jest instalacja nowego urządzenia, a co za tym idzie nowego sterownika. Kod jaki występuje u mnie to "Stop 0x000000D1 lub DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL"

Czy ktoś wie jak rozwiązać ten problem?

Konfig:

Windows Vista

Interl Core 2 Quad 2.66 GHz

GeForce 460 GTX (768 mb)

2 GB RAM

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj dokładną konfigurację sprzętową kompa. Przeinstaluj Firefoxa oraz FlashPlayera i Javę.

Dalej. Sprawdź, czy w katalogu C:\Windows\Minidump są jakieś pliki. Jeśli tak, to skompresuj je i wrzuć na speedyshare a na forum daj linka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...