Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zizou666

Orange Freedom 2 Mb

Polecane posty

Witajcie. W kwietniu konczy mi sie umowa z TP na Neostrade. Chcialbym zmienic uslugodawce na Orange. Zainteresowalem sie internetem Orange Freedom 2Mb. No i mam pare pytan, na ktore na stonie orange nie moge znalesc konkretnych odpowiedzi. Otoz chcialbym zrezygnowac ze stacjonarnego telefonu, ktory mialem do tej pory i korzystac z telefonu stacjonarnego od Orange. Ile w takim przypadku kosztuje utrzymanie lacza? I ile minut dostaje sie w takim abonamencie? Nie krzyczcie, ze sam to powinienem znalesc, bo naprawde szukalem ;) Znalazlem tylko cene 36,60 zl, ktora byla pozniej zmniejszona do 28 zl za utrzymanie lacza na linii tp, ale informacji o telefonie stacjonarnym z orange nigdzie nie widze. Oczywiscie znalazlem do niczego mi nie potrzebne informacje o cenie aktywacji, pakiecie zlotowek itp, ale tego czego chce nie ma (albo zle szukam). Jesli mnie ktos oswieci to bede wdzieczny ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, to jeżeli zrezygnujesz z usług TP, a Netii nie masz zamiaru zakładać, to za utrzymanie łącza nic nie płacisz.

Też zastanawiam sie nad internetem z Orange, bo mam podobny problem jak ty, ale ja myślę na Orange Freedom PRO Według mnie dużo bardziej ciekawa oferta

Upominam ostatni raz byś nie spamował tą stroną. Cenniki i wszelkie informację są na stronach ISP. -politan

Ale przecież tu są wszystkie w jednym miejscu - .co zdecydowanie ułatwia porównywanie ofert.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze wlasnie orange Freedom Pro nie wymaga telefonu stacjonarnego. Tyle ze jest chyba dosc mocno ograniczony. Na stronie orange znalazlem informacje, ze maksymalna predkosc pobierania danych wynosi 1Mb/s co mnie troche nie zadowala. Na dodatek istnieje tez dosc niski limit pobranych danych co znowu tak bardzo mi nie przeszkadza, ale jest troszke denerwujace.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, maksymalna prędkość łącza w usłudze Orange Freedom Pro to 1 Mbps. Co do Orange Freedom. Pisze, że Wystarczy, że korzystasz z aktywnej stacjonarnej linii telefonicznej. Tak więc wywnioskować można tyle, że bez telefonu od nich lub innej sieci internetu wziąć nie można. Proponuję przejrzeć też ofertę Netii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile w takim przypadku kosztuje utrzymanie lacza? I ile minut dostaje sie w takim abonamencie? Nie krzyczcie, ze sam to powinienem znalesc, bo naprawde szukalem ;) Znalazlem tylko cene 36,60 zl, ktora byla pozniej zmniejszona do 28 zl za utrzymanie lacza na linii tp, ale informacji o telefonie stacjonarnym z orange nigdzie nie widze.

Orange.pl, w tabelce jest wszystko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...