Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

darion013

Rozwiązany: Livebox-problem z grami

Polecane posty

Otóż mam taki problem gdy włączam grę na steamie zwłaszcza TEam Fortress 2 gra zacina się na kilka sekund i znowu rusza, ale za kilkanaście sekund znów się zacina (zacinki są bardzo denerwujące, ponieważ przeważnie gdy się zatnie to ginę). Problem występuje także w grach poza Steam np. Counter Strike 1.6 identyczny problem. Najgorsze jest to, że wcześniej wszystko działało dobrze.

Mam livebox tp 2 mb łącze się przez router wi-fi na windows 7

Może mógłby ktoś podać bardzo dobre ustawienia liveboxa, ponieważ z tym nie radzę sobie

Wszystko się stało gdy przeinstalowałem windowsa 7 home premium 32 bity na windowsa xp sp3, ale gdy znów zainstalowałem Windowsa 7 spowrotem to problem nadal występuje. Systemy oryginalne.

Proszę o pomoc!!! Zależy mi na jak najszybszym rozwiązaniu sprawy.

Z góry DZIĘKUJE!!! :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to chodzi, że ping w grach mam na poziomie 20-30 i z pingiem nie ma problemu.

http://img842.imageshack.us/f/beztytuuzsz.png/ tu jest screen wiersza polecenia. A i zauważyłem, że internet też zanotował spadki(strony otwierają się wolniej) z pobieraniem plików nie ma problemu

Dzięki za pomoc już sam po kilku godzinach rozwiązałem ten problem. Wszystko śmiga jeszcze lepiej niż kiedyś. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...