Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wrex327

Problem z Gmailem

Polecane posty

Witam od kilku dni mam problem z pocztą. Chciałem się zarejestrować na forum to musiałem czekać na klucz aktywacyjny. Już 2 dzień. No to poprosiłem kolegę i wysłałem na onet... Było po kilku sekundach... Teraz się trochę martwię bo zarejestrowałem tam Two Worlds 2... Proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość gier mam zarejestrowanych pod gmaila i nie mam problemów, swego czasu miałem właśnie forumowe konto na gmailu i na klucz czekałem 4 dni po czym poprosiłem o ponowne wysłanie i doszedł po 2 dniach.

Po prostu poproś o ponowne przesłanie klucza na adres email i tyle.:)

@edit

Podaj jakie to forum bo może się okazać tak jak w przypadku TD że niektóre sieci blokują tzn(grze TD onet zablokował wysyłanie kluczy bo uznał to za spam i na stronce głównej admin zaznaczył żeby rejestrować się z innego emaila bo klucz nie dochodzi albo wpada do skrzynki ze spamem).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że zapomniałem dodać że chciałem się zarejestrować na demotach.... nic. 2 dzień.

W rejestracji Two Worlds 2 no i boje się że nie dostanę strony z dodatkami. Cała nadzieja że przyjdzie za kilka dni... :(

EDIT. Czy wpisanie pierwszej litery E-mailu z dużej to błąd?!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie przesadzajmy. Zrobiłem to na początku...

Chyba jednak wpisanie z dużej to błąd bo zarejestrowałem się na mistrzach i przyszło po chwili. Może po prostu maile z dużą literą na początku dłużej dochodzą? ^^

Jednak zaczęcie z dużej litery to poważny błąd... No to chyba straciłem key rejestracyjny...

Nie pisz posta pod postem, używaj opcji Edytuj. Posty połączyłem.- politan

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[CIACH]

Nie wiem czy dobrze myślę, ale jak coś to niech mnie ktoś poprawi, ale problem z małą i dużą literą zaczyna się do tego na jakim systemie stoi serwer. Unix z tego co pamiętam nie ignoruje wielkości liter tak, więc na dysku w jednym folderze można mieć pliki o nazwach siema, Siema, SIEma itp. lecz w Windowsie czy napiszesz z małej czy dużej litery to nie ma większej różnicy. To teoria, więc mogę się mylić.

Nie cytujemy poprzedzającego posta w całości.-org

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...