Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

adi007

Richard burns Rally

Polecane posty

Kupiłem nowego CD-A. Instaluje od razu Richard Burns Rally. Instalacja zakończyła się sukcesem <jupi> . Ale kiedy uruchomiłem ową grę to kiedy pojawił się ekran ze stworzeniem nowego playera gra automatycznie zawieszała się. poostało mi tylko nacisnąć ''RESET''

Czemu tak się dzieje?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto sposób jak spolszczyć gre :

1.Klikamy na menu Start.

2.Klikamy uruchom i wpisujemy: Regedit

3.Potem w rejestrze musicie wyszukać wpis HKEY_LOCAL_MACHINE potem SOFTWARE, potem SCI Games potem Richard Burns Rally, a na końcu Language klikacie z prawej strony i modyfikujecie plik tam gdzie jest napisane English należy wpisać Polish i nacisnąć OK i to wszystko.

Można sie cieszyć grą po polsku :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam problem z RBR (poraz pierwszy mi sie zdarza problem z gierą z CDA) otóż gra sie instaluje i moge pograć jakiś czas (10-15) min, a potem gra wykrzacza sie do windy bez żadnego błędu. Zmieniałęm stery nic nie pomogło, ustawiałem zgodność też nic :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem nowego CD-A. Instaluje od razu Richard Burns Rally. Instalacja zakończyła się sukcesem <jupi> . Ale kiedy uruchomiłem ową grę to kiedy pojawił się ekran ze stworzeniem nowego playera gra automatycznie zawieszała się. poostało mi tylko nacisnąć ''RESET''

Czemu tak się dzieje?

Ja mam identyczny problem :oops: :oops: :oops: :oops:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam z kolei taki błąd:

Gra sie uruchamia ale od razu widac ze cos jest nie tak. Drzewa w tle i wszystkie przeszkadzajki w rodzaju barierek, wstążek, ludzi migoczą. Po prostu bardzo szybko znikają i pojawiają się. Bardzo dziwne to.

Mam Radeon 9200 128MB i stery Catalyst 4.9 czyli odpowiednie do tej karty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.gry-online.pl/s030.asp?ID=6325 --- tu jest path

Informacje o pliku:

wersja: v.1.02

Patch przede wszystkim rozwiązuje problemy z zawieszaniem się gry na komputerach z procesorami AMD, zwalnia nieco powtórki rajdów, a także poprawia błędy (w tym i te jakie pojawiły się w poprzednim patchu).

Można tego patha ściągnąć gdzieś za darmo :?: :?: :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problem.. Ale najpierw pytanie..:/ Ile ta gra zajmuje na dysku [beeep] mac?? :/ Mam wolnego 10 giga miejsca a gdy chce zainstalowac to pisze mi ze nie mam wystarczajacej ilosci wolnego miejsca.. Ja pierdole..czy w tej pojebanej gazecie kazda gra musi byc niedojebana?? :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób skan dysku i zobacz czy ci windows nie czegoś nie skaszanił z pojemnością (mialem kiedys 3 GB wolnego i jazda zainstalowałem parę gier i zostalo 1,5 GB. Jakież było moje zdziwenie gdy okazalo sie ze po przeskanowaniu wolne miejsce wynosi 0 MB xD)

I uwazaj na slownictwo bo tu nietrudno o bana :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam z kolei taki błąd:

Gra sie uruchamia ale od razu widac ze cos jest nie tak. Drzewa w tle i wszystkie przeszkadzajki w rodzaju barierek, wstążek, ludzi migoczą. Po prostu bardzo szybko znikają i pojawiają się. Bardzo dziwne to.

Mam Radeon 9200 128MB i stery Catalyst 4.9 czyli odpowiednie do tej karty.

Mialem to samo zainstaluj najnowsze Catalysty

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pikaczu
A oto sposób jak spolszczyć gre :

1.Klikamy na menu Start.

2.Klikamy uruchom i wpisujemy: Regedit

3.Potem w rejestrze musicie wyszukać wpis HKEY_LOCAL_MACHINE potem SOFTWARE, potem SCI Games potem Richard Burns Rally, a na końcu Language klikacie z prawej strony i modyfikujecie plik tam gdzie jest napisane English należy wpisać Polish i nacisnąć OK i to wszystko.

Można sie cieszyć grą po polsku :D

witam. jak spolszczyc lektora? jest jakis plik?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pikaczu
witam. jak spolszczyc lektora? jest jakis plik?

Aby spolszczyć lektora musiałbyś mieć pliki dźwiękowe z nagraniami polskich głosów. A takowych nie ma... Tak więc: no way!

bardzo szkoda :(:(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam identyczny problem jak Reper.Gra sie wykrzacza po kilku minutach do windy.przy ponownych probach uruchomienia gra wywala nastepujacy komunikat: "Richard Burns Rally-dx9.Generic application error.Enable output for detailed informarion.RBR will now exit"

musze zrestartowac kompa i wtedy gra znow dziala kilka minut ,wykrzacza sie i potem daje ten komunikat.

Ktos wie o co chodzi?Zmienilem stery do grafy, zainstalowalem patcha 1.02 i nic to nie pomoglo. Mam athlona 2000 i gf4ti.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość FixxxerDoomed

patch 1.02 przede wszystkim ( to jest najważniejsza poprawka) likwiduje problemy z Ahlonami bez SSE. Jeśli macie stare athlony to spróbujcie odpalić grę ikoną "RBR_noSSE"(w folderze z grą po zainstalowaniu patcha). Ja nie mam żadnych problemów z RBR dlatego nie wiem, czy jeśli procesor nie obsługuje SSE to gra automatycznie odpala się w tym trybie ( tzn. no SSE ), czy trzeba to zrobić samemu. spróbujcie.

edit: a jeśli chcecie sprawdzić to SSE to polecam malutki ( ale dobry ) programik co się zowie "wcpuid" - on wam poda najważniejsze informacje o procesorze. dzięki temu będziecie wiedzieli czy to chodzi o to SSe, czy nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...