Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kuba114

Rozwiązany: Problem z odpalaniem GTA IV

Polecane posty

Otóż mam taki dziwny problem - po formacie nie dam rady odpalić GTA IV bo wypada błąd:

"Nie można uruchomić aplikacji, ponieważ jej konfiguracja równoczesna jest niewłaściwa" - to wypada na 7ce, na XP błąd ma taką samą treść. Dodam, że przed formatem GTA smigało ładnie.

Konfiguracja:

- Procek Athlon 3200+

- 2gb ramu DDR1

- Radeon 4770

- Win 7/XP z SP3

Doczytałem się na necie że trzeba zainstalować C++ 2008 co już zrobiłem - zresztą zainstalowałem i 2005 i 2008 i 2010. Zaistalowałem także GfWL - to też nic nie dało.

Komp jest oczywiście czysty bo po formacie, zainstalowane najnowsze sterowniki (próbowałem na obu systemach 3 różnych wersji), directx najnowszy, reszta sterów też w porządku. Wyłączałem aplikacje działające w tle, wyłączałem firewalla windowsowego, antywira póki co nie posiadam więc nie muszę wyłączać. Próbowałem nawet odpalać GTA IV przez program Sandboxie - bez skutku.

Dodam, że gra Bully Scholarship Edition też nie hula - identyczny błąd.

Ma ktoś jakiś pomysł co z tym zrobić? Bo mi się już skończyły pomysły...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro komp po formacie, to sejwy i inne śmieci były usunięte. Z tego co wczoraj widziałem przy instalacji, gra sama instaluje wszystkie windowsowe dodatki. Wydaje mi się, że błąd może być po stronie sterowników do karty graficznej. Instalowane z siecie często nie działają. Ja zawsze do aktualizacji sterów GPU używam Steama i wszystko gra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...