Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Parandoks

Czy opłaca się teraz kupić PS3?

Polecane posty

Tak jak w temacie. Mam trochę kasy po świętach i nie wiem czy kupować ps3 teraz, czy może jeszcze poczekać. Z góry dzięki za pomoc.

Aha mam jeszcze jedno pytanie. Czy można jednym kablem HDMI podłączać dekoder do telewizora, a potem konsole? Czy kabel się wtedy psuje? Wiem że pytanie głupie ale muszę się upewnić :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na co chciałbyś czekać? Bo wiem po sobie, że tak czekać to można w nieskończoność - na obniżkę ceny, na wejście nowego modelu, na jakieś nowe bundle, na nowy przypływ gotówki itp. A potem pojawi się jakaś plotka lub informacja o kolejnej generacji konsol i stwierdzisz, że będziesz czekał na PS4. A kiedy się pojawi, to znowu - na obniżkę ceny, na wejście nowego modelu, na jakieś nowe bundle, na nowy przypływ gotówki itp. Moja rada jest taka, żebyś kupował, skoro masz kasę.

Kabel HDMI możesz oczywiście przepinać między urządzeniami tak samo jak każdy inny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem tak, czasem nie. Nawet kabel za 80zł może się zepsuć albo być do pupy po kupieniu. Najlepiej jak kupujesz w sklepie to poproś kogoś, żeby podłączył do TV(bo zakładam, że kabel HDMI będziesz kupował w sklepie z RTV). Wtedy zobaczysz jakość. Ja miałem kabel za 30zł i było dobrze także raczej każdy się nada.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kabel HDMI kupiłem w markecie za 14,99 zł. Nie daj sobie w sklepie wmówić, że musisz mieć kabel za 150 zł, z pozłacanymi końcówkami i diabli wiedzą czym jeszcze. Mnie sprzedawca w dziale RTV próbował wciskać kit, że do PS3 potrzebuję super-hiper-mega kabla, najlepiej Sony, "specjalnie do PS3, bo konsola w wyższych rozdzielczościach przesyła bardzo dużo danych i przepustowość kabla musi być odpowiednia".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kabel ma mieć ~2 metry to kup jakiś za 15-20zł. Jeśli 3m+ to zainwestowałbym w troszkę lepszy, jednak bez przesady. Nie daj się oczarować złotymi końcówkami itp.

Co do przepinania to tak jak każdy inny kabel - będziesz to robił delikatnie i nic się nie powinno stać. Jednak raczej nie radziłbym robienia tego zbyt często. Pal licho kabel, gorzej jak wejście HDMI popsuje się w konsoli albo w TV. A nie masz przypadkiem kilku wejść HDMI ? Nawet w TV sprzed ~2 lat to powinien być raczej standard.

EDIT:

@up,up

ehh, jak pisałem swojego posta jeszcze nie było odpowiedzi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem. A znacie jakieś dobre sklepy internetowe w których można kupić dosyć tanio PS3? Albo orientuje się ktoś ile kosztuje PS3 250/320 GB w Media Marktcie?

Poszukaj na Allegro. Nie mam na myśli używek wystawianych przez prywatnych użytkowników, tylko nówki sprzedawane na Allegro przez sklepy. Ceny bywają bardzo atrakcyjne - sam zresztą kupowałem przez Allegro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...